ОДЕССА

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Относительно кандидата-хулигана составили админпротокол и начали уголовное производство

0

Относительно кандидата в депутаты Одесского горсовета Дмитрия Шманова и его жены начато уголовное производство по статье 343 УК «Вмешательство в работу сотрудников правоохранительных органов»

Как передает корреспондент «Одесса. Комментарии», об этом у себя в Facebook сообщил народный депутат, советник главы МВД Украины Антон Геращенко.

Кроме того, по его словам,  относительно Дмитрия Шманова был составлен административный протокол по статье 185 Кодекса Украины про административные правонарушения – злостное противодействие законному распоряжению сотрудника полиции.

Рассмотрение данного протокола состоится в Киевском районном суде Одессы в этот понедельник, 12 октября.

«Теперь дело остаётся за судом. Уверен, что начальник Одесского УВД Георгий Лордкипанидзе и прокурор Одесской области Давид Сакваредлизде сделают все, для того чтобы этот случай откровенного хамства и беззакония в отношении сотрудников патрульной полиции не был оставлен без должного наказания», - пишет Геращенко.

Также советник главы МВД приводит отрывок из справки по данному делу:

«В ході огляду місця дорожньо-транспортної пригоди встановлено, що на місці події знаходились невідомі чоловік і жінка (в подальшому встановлені, як Шманов Дмитро Володимирович та його дружина Шманова А.В.), які при вилучені в якості речового доказу стали вимагати віддати їм вказаний телефон, при цьому погрожуючи розправою слідчому. Після упаковки телефону в пакет та поміщення його в автомобіль разом з речовими доказами, вказані особи безпричинно застосовуючи фізичну силу намагалися відібрати вказаний речовий доказ у слідчого.

Слідчий Бірюков Є.О. з метою запобігання конфлікту та виїзду на інше ДТП поїхав з місця ДТП, але дружина Шманова на своєму автомобілі «Міцубісі-Поджеро», реєстраційний номер ВН 4568 СА наздогнала Бірюкова Є.О. та шляхом створення аварійної ситуації змусили його зупинитись і стали ламати двері його автомобіля з метою відібрати телефон.

При виході Бірюкова Є.О. з автомобіля Шманов Д.В. через задні двері автомобіля, відкрито викрав телефон.

Бірюков Є.О. відібрав телефон у Шманова Д.В., але Шманов разом зі своєю дружиною не давав можливості Бірюкову Є.О. сісти в свій автомобіль.

Тільки втручання працівників патрульної поліції запобігли втраті речового доказу та зберегли здоров’я слідчому.

Проведеною службовою перевіркою встановлено, що ніяких протизаконних дій, неналежної поведінки, порушення етики з боку старшого слідчого в ОВС відділу розслідування ДТП СУ ГУМВС України в Одеській області підполковника міліції Бірюкова Є.О. не допущено. (Підтверджується рапортом та поясненням старшого слідчого в ОВС Бірюкова Є.О., очевидцями пригоди та відеозаписами з нагрудних відео камер співробітників патрульної поліції, які були присутні на місці пригоди), а також записами допитаного свідка Постол С.С., який фіксував події на свій мобільний телефон та видав запис.

По даному факту Київським РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області 18.09.2015 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12015160480004810 за ознаками злочину передбаченого ч. 1 ст. 343 КК України (Втручання у діяльність працівника правоохоронного органу).

Окрім цього відносно гр. Шманова Дмитра Володимировича працівниками міліції Київського РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області складено адміністративний протокол за ст.185 КУпАП (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця).

Розгляд даного протоколу відбудеться 12.10.2015 суддею Київського районного суду м. Одеси Коротаєвою Н.О».

Информация по темам: хулиганство, ДТП, Дмитрий Шманов

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

14:50

Под Одессой во дворе частного дома взорвалась граната

13:51

За две месяца в Одессе 150 раз сообщали о минировании

12:16

На Думской площади мотоцикл врезался в машину для уборки улиц

11:49

В Одессе прошел митинг поддержки пленных украинских моряков

11:23

Отныне в Одессе за мобилизацию отвечает лично мэр

Архив

odessa.comments.ua

block2

odessa.comments.ua
Загрузка...
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus