Долар подорожчав, євро впав в ціні: який курс валют в Одеській області

В яких банках Одеси найвищий та найнижчий курс валют

Курс валют в Одесі на 6 січня зазнав певних змін. За даними НБУ, курс долара США становить 38,04 гривні за долар, курс євро – 41,66 гривні за євро. “Коментарі” посилаючись на сайт minfin дізнались актуальний курс валют в банках міста станом на сьогодні. 

Середній курс валют в банках

У банках середній курс долара США на рівні 38,3 при покупці та 39,20 при продажу. В той час як Національний банк України встановив офіційний курс на рівні 38,0412.

Щодо євро, його середній курс становить 42,00 при покупці та 42,95 при продажу. Важливо відзначити, що Національний банк України встановив офіційний курс для євро на рівні 41,6665.

picture

Динаміка середнього курсу валют в банках

Зміни в ціні за долар

Порівнюючи курс долара США 29 грудня та сьогодні, він зріс за продаж на 20 копійок, купівля цієї валюти подорожчала на 30 копійок, а ось офіційний курс змінився на 0,05 гривні за долар. 

picture

Зміни в ціні за євро

Що стосується євро, то в продажі ця валюта подешевшала на 15 копійок. Курс на купівлю євро наразі становить 42,05 грн, що менше за вартість одного євро 30 грудня на 0,15 гривні. Тим часом курс в НБУ з 42,208 впав до 41,667. 

picture

Курс валют в банках Одеси

Скільки коштує долар в банках

В топ-3 серед лідерів за найдорожчим курсом на купівлю долара серед банків які промоніторив Мінфін є: Полтава-Банк, Перший інвестиційний Банк та Банк інвестицій та заощаджень. Там при покупці валюти в касі слід буде заплатити від 38,85 до 39,10 гривень за долар. Що стосується продажу валюти, то найбільший курс в КристалБанку, Кредобанку та РВС Банку,  а ось найнижчий курс наразі в Укргазбанку. 

picture

Скільки коштує євро в банках

Тим часом найвищий курс на покупку євро наразі діє в Полтава-Банку, Першому інвестиційному Банку та Правекс Банку. Купівля євро там від 42,40 до 42,60 грн за євро. Найнижчий курс на купівлю в Укргазбанку й становить – 41,50, а на продаж найменша пропозиція в Полтава-Банк там курс 42,00.

picture

Чи вплинув курс валют на вартість пального, та скільки станом на сьогодні в Одеській області коштує літр бензину, газу та дизеля – дивіться в матеріаліПідписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися