Долар та євро падають в ціні: який курс валют в Одесі сьогодні

В яких банках Одеси найвищий та найнижчий курс валют

Курс валют в Одесі на 10 лютого зазнав певних змін. За даними НБУ, курс долара США становить 37,57 гривні за долар, курс євро – 40,41 гривні. “Коментарі” посилаючись на сайт minfin дізнались актуальний курс валют в банках міста станом на сьогодні. 

Середній курс валют в банках

У банках середній курс долара США за останні дні зріс. Від так при покупці за цю валюту слід буде заплатити 37,55 та 38,05 при продажу. В той час як Національний банк України встановив офіційний курс на рівні 37,5707

Щодо євро, його середній курс становить 40,50 при покупці та 41,30 при продажу. Важливо відзначити, що Національний банк України встановив офіційний курс для євро на рівні 40,4129.

picture

Динаміка середнього курсу валют в банках

Зміни в ціні за долар

Порівнюючи курс долара США 3 лютого та сьогодні, він подешевшав на 5 копійок, купівля цієї валюти тримається на рівні 37,6, а ось офіційний курс змінився на 0,034 гривні за долар. 

picture

Зміни в ціні за євро

Що стосується євро, то в продажі ця валюта за останній тиждень впала в ціні до 41,325 грн за євро. Курс на купівлю євро за тиждень знизився на 24 копійки. Тим часом курс в НБУ з 40,67 впав до 40,41. 

picture

Курс валют в банках Одеси

Скільки коштує долар в банках

В топі серед лідерів за найдорожчим курсом на купівлю долара серед банків які промоніторив Мінфін є: Полтава Банк, Комінбанк та Кристалбанк. Там при покупці валюти в касі слід буде заплатити від 37,70 до 38,00 гривні за долар. Що стосується продажу валюти, то найбільший курс в Таскомбанку, Сенс банку та Абанку.

Скільки коштує євро в банках

Тим часом найвищий курс на покупку євро наразі діє в Полтава-Банку Ідея банку, Банку інвестицій та заощаджень, Кристалбанку та Першому інвестиційному банку. Купівля євро там від 40,90 до 41,20 грн за євро. Найнижчий курс на купівлю в Альянс Банку й становить – 40,00, а на продаж найменша пропозиція в Укргазбанку там курс 41,10.

Чи вплинув курс валют на вартість пального, та скільки станом на сьогодні в Одеській області коштує літр бензину, газу та дизеля – дивіться в матеріаліПідписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися