Як змінився курс валют в Одесі за тиждень: статистика

В яких банках Одеси найвищий та найнижчий курс валют

Курс валют в Одесі на 24 лютого зазнав певних змін. За даними НБУ, курс долара США становить 38,48 гривні за долар, курс євро – 41,72 гривні. “Коментарі” посилаючись на сайт minfin дізнались актуальний курс валют в банках міста станом на сьогодні. 

Середній курс валют в банках

У банках середній курс долара США за останню добу впав. Від так при покупці за цю валюту слід буде заплатити 38,15 та 38,75 при продажу. В той час як Національний банк України встановив офіційний курс на рівні 38,4803.

Щодо євро, його середній курс становить 41,35 при покупці та 42,10 при продажу. Важливо відзначити, що Національний банк України встановив офіційний курс для євро на рівні 41,728.

picture

Динаміка середнього курсу валют в банках

Зміни в ціні за долар

Порівнюючи курс долара США 21 лютого та сьогодні, він впав на 7 копійок, купівля цієї валюти знизилась на 10 копійок й становить – 38,2 гривні за долар. Офіційний курс змінився на 0,249 гривні за долар. 

picture

Зміни в ціні за євро

Що стосується євро, то в продажі ця валюта за останній тиждень зросла в ціні до 42,10 грн за євро. Курс на купівлю євро за тиждень зріс на 5 копійок. Тим часом курс в НБУ з 41,542 до 41,728.

picture

Курс валют в банках 

Скільки коштує долар в банках

В топі серед лідерів за найдорожчим курсом на купівлю долара серед банків які промоніторив Мінфін є: Полтава Банк, Ідея банк, Банк інвестицій та заощаджень та заощаджень та Кристалбанк. Там при покупці валюти в касі слід буде заплатити від 38,30 до 38,45 гривні за долар. Що стосується продажу валюти, то найбільший курс в Таскомбанку, Абанку,  Ідея Банку та Індустріалбанку.

Скільки коштує євро в банках

Тим часом найвищий курс на покупку євро наразі діє в Полтава-Банку, Кристалбанку та Укргазбанку. Купівля євро там від 41,50 до 41,70 грн. Найнижчий курс на купівлю в Альянс банкуй становить – 40,50, а на продаж найменша пропозиція в Комінвестбанку – там курс 41,80

Чи вплинув курс валют на вартість пального, та скільки станом на сьогодні в Одеській області коштує літр бензину, газу та дизеля – дивіться в матеріалі.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися