В яких банках Одеси найвищий та найнижчий курс валют

Валюта в Одесі: де купити долар і євро за вигідним курсом

Курс валют в Одесі на 29 квітня зазнав певних змін. За даними НБУ, курс долара США становить 39,60 гривні за долар, курс євро – 42,44 гривні. “Коментарі” посилаючись на сайт minfin дізнались актуальний курс валют в банках міста станом на сьогодні. 

Середній курс валют в банках

У банках середній курс долара США за останню добу впав. Від так при покупці за цю валюту слід буде заплатити 39,50 та 39,95 при продажу. В той час як Національний банк України встановив офіційний курс на рівні 39,6015.

Щодо євро, його середній курс становить 42,35 при покупці та 43,00 при продажу. Важливо відзначити, що Національний банк України встановив офіційний курс для євро на рівні 42,4409.

picture

Динаміка середнього курсу валют в банках

Зміни в ціні за долар

Порівнюючи курс долара США при продажі 12 квітня та сьогодні, він зріс на 35 копійок, купівля цієї валюти зросла також на 40 копійок й становить – 39,5 гривні за долар. Офіційний курс змінився на 0,43 гривні за долар. 

picture

Зміни в ціні за євро

Що стосується євро, то в продажі ця валюта за останні два тижні зросла в ціні до 42,98 грн за євро. Курс на купівлю євро з 12 квітня зріс на 30 копійок. Тим часом курс в НБУ з 42,019  до 42,441.

picture

Курс валют в банках 

Скільки коштує долар в банках

В топі серед лідерів за найдорожчим курсом на купівлю долара серед банків які промоніторив Мінфін є: Полтава Банк, Таскомбанк, Правекс банк та Індустріалбанк. Там при покупці валюти в касі слід буде заплатити від 39,60 до 39,70 гривні за долар. Що стосується продажу валюти, то найбільший курс в Індустріалбанку, Комінбанку та Абанку.

Скільки коштує євро в банках

Тим часом найвищий курс на покупку євро наразі діє в Полтава-Банку, Правекс Банку та Комінбанку. Купівля євро там від 42,60 до 42,80 грн. Найнижчий курс на купівлю в Юнекс Банку становить – 41,50, а на продаж найменша пропозиція в Бізбанку – там курс 42,88.

Чи вплинув курс валют на вартість пального, та скільки станом на сьогодні в Одеській області коштує літр бензину, газу та дизеля – дивіться в матеріалі.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися