Курс валют в Одесі: де купити долар і євро за вигідним курсом

В яких банках Одеси найвищий та найнижчий курс валют

Курс валют в Одесі на 10 травня зазнав певних змін. За даними НБУ, курс долара США становить 39,55 гривні за долар, курс євро – 42,43 гривні. “Коментарі” посилаючись на сайт minfin дізнались актуальний курс валют в банках міста станом на сьогодні. 

Середній курс валют в банках

У банках середній курс долара США за останню добу виріс. Від так при покупці за цю валюту слід буде заплатити 39,50 та 39,95 при продажу. В той час як Національний банк України встановив офіційний курс на рівні 39,552.

Щодо євро, його середній курс становить 42,43 при покупці та 43,05 при продажу. Важливо відзначити, що Національний банк України встановив офіційний курс для євро на рівні 42,431.

Динаміка середнього курсу валют в банках

Зміни в ціні за долар

Порівнюючи курс долара США при продажі 26 квітня та сьогодні, він виріс на 5 копійок, купівля цієї валюти також виросла на 30 копійок й становить – 39,3 гривні за долар. Офіційний курс знизився на 0,12 гривні за долар. 

Зміни в ціні за євро

Що стосується євро, то в продажі ця валюта за останні два тижні виросла в ціні до 43,05 грн за євро. Курс на купівлю євро з 26 квітня виріс майже на 10 копійок. Тим часом курс в НБУ з 42,521  до 42,431.

Курс валют в банках 

Скільки коштує долар в банках

В топі серед лідерів за найдорожчим курсом на купівлю долара серед банків які промоніторив Мінфін є: Полтава-банк, Перший Інвестиційний Банк та Таскомбанк. Там при покупці валюти в касі слід буде заплатити від 39,65 грн за долар. Що стосується продажу валюти, то найбільший курс в Індустріалбанку, А-банку та Ідея Банк.

Скільки коштує євро в банках

Тим часом найвищий курс на покупку євро наразі діє в Полтава-Банку, банку Кліринговий Дім та Перший Інвестиційний Банк. Купівля євро там від 42,75 до 42,85 грн. Найнижчий курс на купівлю в Юнекс Банку становить – 41,90, а на продаж найменша пропозиція в Комінвестбанку – там курс 42,95.

Чи вплинув курс валют на вартість пального, та скільки станом на сьогодні в Одеській області коштує літр бензину, газу та дизеля – дивіться в матеріалі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися