Куди піти в Одесі: найцікавіші події цих вихідних

Куди піти в Одесі на вихідних 25 та 26 листопада

Повномасштабна війна в Україні триває, проте, треба жити, любити й боротися - не дивлячись ні на що. Коментарі зібрали найцікавіші події, які відбудуться на цих вихідних в Одесі. Обирайтена власний смак та не сидіть вдома, але слідкуйте за повітряними тривогами та дотримуйтесь правил безпеки. 


Подорож маленького музиканта

це серія ексклюзивних імпрез, що включають знайомство із театром, інтерактивні концертні програми, тощо. Подорожуючи театром, ви поринете у світ неймовірної краси Одеської опери та театральних таємниць, а кульмінацією стануть знайомство із оперним і балетним мистецтвом, оркестром та музичними інструментами. На вас чекають твори популярної класики і сучасна музика, яка знайома і дорослим, і дітям, а також нові музичні відкриття, захоплюючи історії про театр, і все це в популярній, ігровій, доступній маленькому глядачу формі.

Коли: 25 листопада, 11:00

Де: Одеський національний академічний театр опери та балету, пр. Чайковського, 1

Вартість: 125 грн

Квитки за посиланням


Циркова вистава "Коло друзів"

Дивовижне поєднання сили створюваних образів і краси виконуваних трюків дарує калейдоскоп яскравих фарб на манежі Одеського цирку. У програмі глядачі зможуть цілком насолодитися номерами з невимовно красивими і розумними тваринами, які є невід’ємною цирковою традицією. Запаморочливі акробати, жонглери, повітряні гімнасти, номери з змішаною групою тварин, дивовижні верблюди, все це ви побачите в абсолютно новій програмі "Коло друзів". Діти до 5 років, без надання окремого місця, йдуть безкоштовно.

Коли: 25, 26 листопада, 16:00

Де: Одеський державний цирк, вул. Коблевська, 25

Вартість: від 150 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Дванадцять стільців"

Трагіфарс за мотивами твору Ільфа і Пєтрова. Вже багато років цей роман є класикою літератури і улюбленцем мільйонів людей. Гостре, сатиричне і дуже захоплююче віддзеркалення того часу, коли розбрат в країні і в думках людей було не зупинити, і цим вдало користувалися аферисти. Навіть отець Федір не встояв перед спокусою і вирушив на полювання за діамантами і перлами. Де ж вони? Можливо, у глядацькій залі нашого театру? В  стільці?

Коли: 25 листопада, 17:00

Де: Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного, вул. Пантелеймонівська, 3

Вартість: від 100 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Долі"

Балет на дві дії. Чи є у нас вибір у потоці подій, що змінюють одна одну? Чи ми лише безпорадні тріски, які захоплює вздовж течії життя те, що зазвичай називають Фатумом, Долею? Ця вистава не дає глядачеві однозначних відповідей, а просто запрошує до самостійної рефлексії та пошуку. Як можна приборкати власну долю, чи існують для цього перевірені рішення? І чи варте воно того? Вирішувати лише нашому глядачеві.

Коли: 25 листопада, 16:00

Де: Одеський національний академічний театр опери та балету, пр. Чайковського, 1

Вартість: від 100 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Богема"

Класична опера Дж. Пуччині в чотирьох актах. Назва постановки позначає театральні, художні та літературні кола творчої інтелігенції. Саме тому з самого початку з'являються на сцені бідні художник і поет. Надалі коло героїв поповнюється філософом, музикантом і танцівницею кабаре. Сюжет розповідає про виникнення почуттів, ніжної любові і життя паризької богеми. Однак не все гладко і безхмарно в долі наших героїв: здавалося близьке щастя в одну мить виявляється недосяжним.

Коли: 26 листопада, 16:00

Де: Одеський національний академічний театр опери та балету, пр. Чайковського, 1

Вартість: від 100 грн

Квитки за посиланнямПідписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися