Куди піти в Одесі у лютому: найцікавіші події

Огляд афіши Одеси на лютий

Повномасштабна війна в Україні триває, проте, треба жити, любити й боротися - не дивлячись ні на що. "Коментарі" зібрали найцікавіші події, які заплановані на лютий в Одесі. Через війну подій у місті не так багато, але є концерти, вистави, шоу, стендап та навіть швидкі побачення. Обирайте на власний смак і не сидіть вдома, але не ігноруйте повітряні тривоги та дотримуйтесь правил безпеки.


Вистава "Серце навпіл"

Вистава-одкровення за мотивами М. Матіос. ХХ століття було повне подіями-шрамами в історії України. І за всіма трагедіями країни стояли долі тисяч людей. В основі вистави - історії українців та євреїв. Людей, які знаходили в собі сили жити і чинити опір, незважаючи на всі страшні обставини: смерть, голод, війну. Жити — це означає любити, приймати і змирятися Вірити в людяність і в Божий промисел. Бути готовим втратити все. І не втрачати надію. Навіть коли сонце застеляє морок. І здається - вже назавжди.

Коли: 1 лютого, 18:00

Де: Одеський академічний музично-драматичний театр імені В. Василька, вул. Пастера, 15

Вартість: від 80 грн

Квитки за посиланням 


Лекція Євгенія Грінкевича: Історія Ланжеронівської вулиці

На вас чекає цікава лекція, присвячена дивовижній і неймовірній вулиці Ланжеронівській. Ви пройдете її всю від самого Польського узвозу до Горсада. Після цієї віртуальної прогулянки, наступного разу ви вже в реалі гулятимете зовсім іншою Ланжеронівською – ще ріднішою, більш знайомою, близькою та зрозумілою.

Коли: 1 лютого, 18:00

Де: готель "Моцарт", вул. Ланжеронівська, 13/1

Вартість: 350 грн

Подробиці за посиланням 


Приходять і відходять.

Виставка-ретроспектива франківського жіночого відеоарту

"Приходять і відходять" – це ретроспектива жіночого відеоарту з однієї з географічних периферій України, яка з самого початку була приречена не відбутись або ж відбутись в неповному форматі (що майже одне й те ж). Це – ретроспектива, відправною точкою якої кураторки обирають втрачені роботи, втрачений архів та втрачені можливості. Оповідь виставки відштовхується від втрати, яка через пригадування та фіксацію заповнюється новим змістом та обертається новою формою. Неможливо відтворити втрачене мистецтво, але можливо творити нове, спираюсь на (майже завжди міфологізовану) оповідь про втрачене. Врешті-решт, цей спосіб – один з небагатьох, який нам лишається та який ми можемо опанувати аж до (майже) перфектного стану аутопоезісу, або ж самовідтворення. Останній ще часто називають резільєнтністю.

Коли: 1-11 лютого, з 11:00

Де: Одеський національний художній музей, вул. Софіївська, 5а

Вартість: від 150 грн

Подробиці за посиланням


Вистава "Чоловік для Памели"

Ексцентрична американська комедія вперше на одеській сцені. Якщо вас пригощають чаєм з мурахами, якщо красень-футболіст шукає подругу життя, а капітан-утікач починає конкретно гнати хвилю, якщо покійний кіт раптом починає нявкати, а портрет прадіда раптом закурює, якщо по кімнатах блукають привід крадіжника свиней і парочка мисливців за багатою спадщиною - значить, вы в будинку Памели Кронкі - самої безжурної бабусі во всій Америці.

Коли: 1, 21 лютого, 16:00

Де: Одеський обласний академічний драматичний театр, вул. Грецька, 48

Вартість: 200 грн

Квитки за посиланням 


Балет "Жизель"

Це по праву є одним з найбільш популярних балетів світу, і саме з цього твору набрав повної сили балетний романтизм. Адже мова танцю, як ніяка інша може передати всю палітру людських почуттів — без жодного слова. Адже у балеті танець є головним поетичним інструментом для передачі художнього змісту.

Коли: 1, 23 лютого, 16:00

Де: Одеський національний академічний театр опери та балету, пр. Чайковського, 1

Вартість: від 370 грн

Квитки за посиланням 


Відкриття виставки одеського

відеоарту та акціонізму "Чи промінь, чи ніч"

Виставка одеського відеоарту та акціонізму про вплив соціальних та культурних розломів на сучасне суспільство. Проєкт представляє таких художників, як Дмитро Ерліх, Микола Карабінович, Андрій Любов, PLOT, Олександр Ройтбурд, Альона Токовенко, Вікторія Хорошилова, Надія Шошина, під кураторством Анни Мороховської та Андрія Сігунцова.

Коли: 2-29 лютого, 15:00

Де: Одеський музей західного і східного мистецтва, вул. Пушкінська, 9

Вартість: вхід вільний

Подробиці за посиланням 


Концерт класичної музики

Програма концерту: Kyrie, Benedictus, Agnus Dei з твору "MISSA LUMINOSA" ("Світла меса") для сопрано та струнного оркестру сучасного українського композитора ОЛЕКСАНДРА РОДІНА; Симфонія e-moll "Відродження", op. 7 польського композитора Мечислава Карловича.

Коли: 2 лютого, 18:00

Де: Odesa Philharmonic Orchestra, вул. Буніна, 15

Вартість: від 200 грн

Подробиці за посиланням 


Вистава "Метод"

Дія відбувається в офісі міжнародної компанії, де на високу посаду претендують чотири кандидати: троє чоловіків та жінка. На що готові кандидати отримати заповітну вакансію? Які темні плями життя претендентів стануть явними? Що переможе: емпатія та людяність чи холодний розрахунок? Ця вистава дозволить поспостерігати не лише за реакцією героїв, викритих та показаних в іншому світлі, а й побачити буденні та звичні ситуації свого життя, освітлені незвичайним ракурсом та театральними прожекторами. Ви готові народитися знову і стати найкращою версією себе?

Коли: 2 лютого, 18:00

Де: Одеський академічний музично-драматичний театр імені В. Василька, вул. Пастера, 15

Вартість: від 80 грн

Квитки за посиланням 


Тренінг "Переконай мене, якщо зможеш!"

На тренінгу розглянемо три дієві техніки переконання. Розберемо їх унікальні особливості. Учасники отримають індивідуальні завдання і зможуть попрактикуватися в моделях переконання.

Коли: 3 лютого, 12:00

Де: Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Грушевського, вул. Троїцька, 49/51

Вартість: за попередньою реєстрацією 

Подробиці за посиланням 


Балет для дітей "Червона Шапочка"

Це знайома кожному з дитинства історія про турботливу онуку, що необережно несе пиріжки бабусі через ліс. Про підступність, що чекає в самих звичних місцях і кордони людської доброти. Історія, розказана мовою танцювальних рухів під музику відомих композиторів. Вистава буде цікава дорослим і дітям. 

Коли: 3 лютого, о 12:00

Де: Одеський національний академічний театр опери та балету, пр. Чайковського, 1

Вартість: від 70 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "В неділю рано зілля копала"

Вистава за мотивами однойменого твору. 

Коли: 3, 25 лютого, 18:00

Де: Одеський академічний музично-драматичний театр імені В. Василька, вул. Пастера, 15

Вартість: від 80 грн

Квитки за посиланням 


Великий Український Stand Up

На сцені для вас жартуватимуть: Аміль Насіров- комік, актор, волонтер та учасник рєп-групи "Курган & Agregat". Найкращий актор року за головну роль у фільмі-сенсації "Люксембург, Люксембург"; Фелікс Редька– харизматичний і талановитий комік, автор гучних скетчів про Анатолія Почечуна (народного мера Сум), пародії на Олексія Арестовича та успішного проєкту "Комік плюс історик"; Макс Вишинський - комедіант, який непідробно щиро іронізує над дорослим та подружнім життям. Перший український стендап-комік, який дав вже два сольних концерта в МЦКМ "Жовтневий Палац", також його стендап звучав в Палаці Спорту перед 5000 глядачами; Лера Мандзюк– прима української стендап-комедії родом із Закарпаття, стендап-комікеса у проекті "Жіночий квартал", коментатор телешоу "Богиня шопінгу", неодноразова переможниця шоу "Розсміши коміка".

Коли: 4 лютого, 19:00

Де: Обласна філармонія, вул. Буніна, 15

Вартість: від 430 грн

Квитки за посиланням 


Виставка "Українське вбрання "ХУСТКИ"

Хустка була обов’язковим предметом гардеробу українок до початку XX столітя. Пізніше вона вийшла з моди. Можливо, через те, що вийшов з ужитку очіпок, а разом з ним і потреба вив’язувати хустку поверх нього. Сьогодні хустки знову повертаються в моду. З квітковими орнаментами, полотнами відомих художників чи національною символікою — бренди виготовляють аксесуари на всі смаки. Тепер їх носять не лише на голові, а й замість браслету, топу чи пов’язану на шиї чи сумці. Вкотре українська традиція стала світовим трендом.

Коли: 4 лютого, 15:00

Де:  вул. Мала Арнаутська, 66

Вартість: безкоштовно

Подробиці за посиланням 


Вистава Ladies’ Night

В основі п'єси історія шести друзів, які втратили роботу. Хлопці беруть в облогу місцеві бари, заливаючи пивом своє невдале життя і домашні проблеми. Але, незабаром в їхньому житті все зміниться після побаченої реклами в одній із газет: "LADIES` NIGHT. Лише для жінок. Вхід 200 доларів".

Коли: 6 лютого, о 18:00

Де: Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного, вул. Пантелеймонівська, 3

Вартість: від 250 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Останнє попередження"

Піднімемо фундаментальні теми людського існування, вірніше, одну з них. Але саме ту, що так турбує будь-якого, хто над нею ретельно замислювався. Якщо смерть - це тільки завіса, то що вона від  нас приховує? Чи є щось за межами відпущеного нам на цій землі компромісного терміну? Для наших героїв кінець - це тільки початок, ось тільки з досить несподіваним продовженням і постійним впливом їх сумбурних рішень з прожитого життя... Цілих півтори години інтенсивних переживань і захоплюючих емоцій, сміху і стримування сліз. Формат малої сцени спочатку дивує, потім з'являється почуття власної участі. Здається, ось-ось і тебе теж підхоплять в цьому вихорі емоцій і втягнуть  в те, що відбувається. І неодмінно втягнуть.

Коли: 7, 28 лютого, 16:00

Де: Одеський обласний академічний драматичний театр, вул. Грецька, 48

Вартість: 200 грн

Квитки за посиланням


Концерт YAKTAK 

Великий сольний концерт талановитого та харизматичного YAKTAK, голос якого закохує з перших нот його пісень. YAKTAK — це поп, реп, рок в одному поєднанні. Він не має стильових кордонів, але має своє чітке бачення. Його ціль — витіснити російські треки зі всіх топ-чартів.

Це артистові чудово вдається, адже пісні "Не мовчи", "Чекає вдома", "Уночі", "Порічка", "Ти така вродлива", "В пустій кімнаті" та багато інших з легкістю залітають в тренди YouTube, збирають мільйони переглядів та завойовують серця слухачів. Ще однією особливістю YAKTAK є гітара, на кожну композицію вона одягається у образ, який перегукується із піснею.

Коли: 8 лютого, 19:00

Де: Філармонія, вул. Буніна, 15

Вартість: від 250 грн

Квитки за посиланням 


Балет для всієї родини "Дюймовонька"

Крихітна дівчинка Дюймовонька — героїня однойменної казки датського письменника, мандрівника і казкаря Ганса Крістіана Андерсона, незабаром розповість про свої пригоди глядачам. На сцені Одеської опери вона не лише стане на пуанти, а й перенесеться до країни Підвіконня, покатається на Великій Квітковій Каруселі, подорожуватиме землею Жуків і Ельфів, влаштує Велике Прибирання, побуває у Лісі Високих Трав і на показі Високої Жукомоди Від-Жутюр. Тендітна Дюймовонька подолає усі труднощі і врешті - решт, знайде друзів і справжнє кохання. Творці нової вистави, спеціально на замовлення театру, створили музику, лібрето, хореографію, ексклюзивні декорації і костюми, а славетний балет та оркестр Одеської опери сповнили виставу неповторною казковою чарівністю, незабутньою музикою, гумором і блискучою хореографією.

Коли: 10 лютого, о 17:00

Де: Одеський національний академічний театр опери та балету, пр. Чайковського, 1

Вартість: від 100 грн

Квитки за посиланням 


Історичний фестиваль "Лицарі південних берегів"

На вас чекає захоплююча подорож у минуле. Насолоджуйтесь лицарськими боями, пориньте в атмосферу старовинних майстер-класів та беріть участь у захоплюючих лекціях. Для наших маленьких героїв передбачено лицарські бої у м'яких обладунках, де вони зможуть відчути себе на середньовічному турнірі. Ви також зможете насолодитися виставкою реконструкторських середньовічних речей. Не пропустіть можливість поринути в унікальний світ Лицарів південних берегів! Запрошуємо вас стати частиною цієї захоплюючої події.

Коли: 10 лютого, з 10:00

Де: Одеська Кирха - Лютеранська церква Святого Павла 

Вартість: від 100 грн

Подробиці за посиланням 


Опера "Служниця - пані"

Легка, яскрава музична комедія 18 сторіччя,  вишукана палітра французької сторони театру практично занурить глядачів, які розміщатимуться просто на сходовому прольоті Французьких сходів,  у вирій подій. Іскрометна комічна опера, що оповідає про перемогу гарненької служниці Серпіни над своїм господарем - доктором Уберто, пережила чимало "серйозних" оперних вистав та вже майже три століття звучить на всіх сценах світу.

Коли: 10 лютого, 12:00

Де: Одеський національний академічний театр опери та балету, пр. Чайковського, 1

Вартість: 150 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Жінка на біс"

Лірична комедія. Любовний трикутник - не рідкісна фігура в театральних комедіях. Однак найчастіше мова йде про поєднання чоловік-дружина-коханка. У ліричній комедії "Жінка на біс" все з точністю до навпаки. Якщо жінка вирішує, що багато кохання не буває, то хто зможе її зупинити від полігамії ? Вже точно не чоловіки.

Коли: 10 лютого, 18:00

Де: Одеський обласний академічний драматичний театр, вул. Грецька, 48

Вартість: від 100 грн

Квитки за посиланням 


Прем'єра рок-опери "Ісус Христос - суперзірка"

Вперше на українській сцені — одна з найвідоміших рок-опер у світі з досить тривалою історією, яка стала шедевром і легендою світової музики — "Ісус Христос — суперзірка". Рок-опера Ендрю Ллойда Веббера та Тіма Райса, прем'єра якої відбулася на Бродвеї у 1971 році, здобула величезний глядацький успіх і була поставлена на сценах 17 країн світу. Основою сюжету рок-опери стало Євангеліє від Іоанна — події, що сталися на початку Християнської Ери. Сюжетна лінія охоплює період від в'їзду Ісуса в Єрусалим до моменту смерті на Голгофі, останні сім днів життя Ісуса з Назарету, з моменту появи його на Пальмову неділю і до страти за наказом Понтія Пілата.

Коли: 10, 11, 16, 17 лютого, 16:00

Де: Одеський академічний театр музкомедії, вул. Пантелеймонівська, 3

Вартість: від 990 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Гра в правду"

Події вистави розгортаються в будинку співвласника видавництва Роберта Кеплена. Серед гостей – родичі, співробітники, інші співвласники. Прийом перетворюється на динамічний та непередбачуваний детектив, у який з кожною хвилиною все більше занурюються учасники прийому. "Гра в правду" – це філігранно прописаний сценарій, що постійно тримає в напрузі та не дозволяє відволіктися ані на хвильку. То до чого ж призведе кожного гра у правду?

Коли: 11, 24 лютого, 18:00

Де: Одеський обласний академічний драматичний театр, вул. Грецька, 48

Вартість: від 100 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Ефект Доплера"

Ви згодні із твердженням "Детективна історія – це приємна розвага для шляхетних умів"? Тоді вас тим більше захопить загадка злочину в англійському стилі! До відомого автора детективних романів приходить інспектор поліції, розслідуючи зникнення Майло Тіндла. У руках поліції – таємнича записка. Невже заплутаному злочину судилося зійти зі сторінок книг у реальне життя чи це просто гра уяви?

Коли: 14 лютого, 16:00

Де: Одеський обласний академічний драматичний театр, вул. Грецька, 48

Вартість: 200 грн 

Квитки за посиланням 


Вистава "Скажений день"

Ах, весілля! Найважливіша подія, яка стає початком захоплюючій подорожі у світ нового, вже сімейного, життя. Але куди поливе корабель кохання, коли за його штурвалом опиниться капітан нафтоналивного танкеру? Запрошуємо глядачів у захоплюючу подорож по морям кохання, а приховані підводні рифи лише надбавлять адреналіну!

Коли: 15 лютого, 18:00

Де: Одеський обласний академічний драматичний театр, вул. Грецька, 48

Вартість: 200 грн

Квитки за посиланням 


Балет "Дон Кіхот"

Балетна вистава за мотивом роману Мігеля де Сервантеса. Вперше балет про Премудрого ідальго побачив світ у 1740 році і відтоді до цього твору зверталося багато митців. Одну з найкращих постановок здійснив хореограф Маріус Петіпа, який зробив центральними персонажами Китерію і Камачо. А сам Дон Кіхот та Санчо Панса відійшли на другий план. Музику до балету написав Людвіг Мінкус, на той час вже добре знайомий зі специфікою балетних вистав.

Коли: 16 лютого, о 16:00

Де: Одеський національний академічний театр опери та балету, пр. Чайковського, 1

Вартість: від 100 грн

Квитки за посиланням 


Свято "Напередодні Масляної"

Колоритна фотозустріч з дегустацією національної кухні та напоїв, презентацією звичаїв та традицій Одещини. У програмі свята: презентація традицій Української Масляної від Олександри Шевченко, за участі Вікторії Ромащенко; куштуваня українських страв, фірмові рецепти традиційних святкових страв від Вікторії Пресняковой; дегустація натуральних настоянок від Наталії Михайловой.

Коли: 18 лютого, 12:00

Де: The Blossom, Французький бульвар, 13а

Вартість: від 950 грн

Подробиці за посиланням 


Вистава "Баламути"

Пустотлива комедія від автора сценарію фільму "Кохання та голуби". На що можна піти від одноманітного нудного життя на схилі років? На все, навіть на найбожевільніші вчинки. І вік тому не завада. "Випробуємо нове блаженство!" - вирішили герої цієї веселої історії - і такого начудили, що рушницю без бойка стріляти стало, і півні стали яйця нести. Одним словом, збаламутили застійну воду навколишньої дійсності. Режисер-постановник – Олена Пушкіна.

Коли: 18 лютого, 18:00

Де: Одеський обласний академічний драматичний театр, вул. Грецька, 48

Вартість: від 100 грн

Квитки за посиланням


Вистава "Не сподіваючись на мрію"

Не сподіваючись на мрію проходило життя Надії, яка, схоже, змирилася зі становищем старої діви і все своє життя заповнювала турботами про хвору матір, Любов Іванівну, поки одного разу напередодні Нового року в їх квартирі не пролунав дзвінок зовсім незнайомого чоловіка… Як складеться доля всіх героїв цієї дивовижної історії ви зможете дізнатися буквально "з перших вуст", тому що вистава поставлена таким чином, що кожен глядач відчує себе безпосереднім учасником цих сімейних сцен, діалогів, комічних ситуацій і, навіть, брехні "на благо". Усі образи легко впізнати, а ситуації — знайомі кожному! Уважний глядач одразу зрозуміє, про що з ним "говорять" зі сцени. Достатньо звернути увагу на імена героїнь!

Коли: 18 лютого, 18:00

Де: Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного, вул. Пантелеймонівська, 3

Вартість: від 150 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "[email protected]"

Цей драматичний твір про людей і людяність вже неодноразово підкорював глядачів на різних сценах світу. Головних героїв лише троє - подружжя і цуценя Булька. Господарі не встигають піклуватися про собаку, тому вирішують залишити тварину в установі, де її мають усипити. Причому всередині родини єдності немає, і цей непростий вибір долі собаки викриває негаразди в житті людей. Чоловік - нерішучий і розгублений, він не може покинути роботу зі складним графіком, але й Бульку йому щиро жаль. А яка у нього жінка, що вимагає позбутися цуцика? Чи така вона вже жорстока? А може просто загнана у кут власним життям і дуже нещасна?

Коли: 22 лютого, 18:00

Де: Одеський обласний академічний драматичний театр, вул. Грецька, 48

Вартість: 200 грн

Квитки за посиланням 


Вистава "Кайдаші"

Вистава за мотивом І. Нечуя-Левицького. Режисер Костянтин Пивоваров представить вам своє бачення цієї перлини української літератури. Сміх крізь сльози і сльози від сміху вам гарантовані. Адже всі ми трошки Кайдаші і залишаємось ними крізь час і простір.

Коли: 24 лютого, 18:00

Де: Одеський академічний музично-драматичний театр імені В. Василька, вул. Пастера, 15

Вартість: від 80 грн

Квитки за посиланням 


Комедія "Сто тисяч"

Земля завжди відігравала центральну роль у житті українців: дарувала радість самоствердження, прагнення до життя й народження дітей, спонукала до мрій. Та водночас земля була й лишається для людини тяжким хрестом, адже неконтрольоване бажання володіти нею – згубне. Вистава підкорює своєю влучністю та актуальністю, майстерним змалюванням національних характерів. Блискуча комедія нікого не лишить байдужим. Мова вистави – українська. Тривалість – 2 години 30 хвилин, з антрактом. 

Коли: 28 лютого, 17:30

Де: Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного), вул. Пантелеймонівська, 3

Вартість: від 250 грн

Квитки за посиланням Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися