Небезпека ракетного удару по Одеській області: закликаємо всіх пройти в укриття

В Одеській області оголошено повітряну тривогу

В Одеській та в багатьох областях України зараз оголошена повітряна тривога, закликаємо всіх пройти в укриття. Причина її в тому, що існує ймовірність застосування балістичного озброєння.   

Про це повідомляють Повітряні сили ЗС України. 


Основні правила, що рятують життя        

Правило "безпечних стін"         

У ситуації ракетних атак та бомбардувань важливо дотримуватися правила "двох стін". Це означає, що від небезпеки вас має відділяти принаймні дві стіни. Удар може зруйнувати першу стіну, але друга може служити бар'єром, що захистить вас від уламків, скла вікон та інших небезпек. Тому намагайтеся приховатися в безпечному місці за другою опорною стіною, як-от тамбур, коридор або передпокій. Навіть якщо ви маєте сумніви щодо стійкості будівлі, відсутності підвалу або недостатнього простору в сховищі, залишайтеся поруч з опорними стінами — вони будуть надійним укриттям.         

Правило "двох виходів"        

Важливо мати ясне уявлення про наявність принаймні двох виходів з вашого укриття. Отже, підвали та гаражі з одним виходом можуть стати смертельною пасткою. Якщо лише один вихід, то в разі обвалу будівлі він може бути заблокованим або випадково зруйнованим під час пожежі. Зараз сучасні підземні паркінги та підвали зазвичай проєктуються з декількома виходами, а також обладнані димовими датчиками та системами пожежогасіння, що забезпечує додаткову безпеку.Джерело: https://t.me/kpszsu/5410


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!