Життя триває: скільки дітей народилось в Одесі за тиждень

Всі щеплення в Україні є безплатними й проводяться в державних медичних закладах

В Одесі за тиждень народився 131 малюк. Серед новонароджених одна пара близнюків. Про це повідомляє Одеська міська рада. 

Кількісну перевагу минулого тижня отримали новонароджені хлопчики, яких з'явилося на світ 70. Також протягом тижня побачила світ 61 маленька одеситка. Найбільшу кількість пологів за останній тиждень прийняли медики  Центру перинатальної допомоги міської клінічної лікарні №10 (пологового будинку №7), де народилися 42 дитини. Життя триває!, – йдеться в повідомленні. 

Варто зазначити, що усі міські пологові будинки Одеси в повному обсязі надають медичну допомогу вагітним, породіллям і новонародженим.

Календар щеплень для дітей

В Україні з першого дня життя дітям необхідно робити такі щеплення:

  • Вакцина від гепатиту В - робиться в пологовому будинку, одночасно з вакцинацією від туберкульозу.

  • Вакцина від туберкульозу — робиться в пологовому будинку.

  • Вакцина від поліомієліту — робиться в пологовому будинку, потім у 2, 4, 6, 18 місяців і в 6 років.

  • Вакцина від дифтерії, правця, кашлюку (АКДС) – робиться в 2, 4, 6, 18 місяців і в 6 років.

  • Вакцина від гемофільної інфекції — робиться в 2, 4, 6, 18 місяців і в 6 років.

  • Вакцина від кору, епідемічного паротиту, краснухи (КПК) - робиться в 12 місяців і в 6 років.

У разі, якщо дитина не була щеплена в пологовому будинку, щеплення від гепатиту В можна зробити до 12 годин після народження. Вакцинація від туберкульозу також може бути проведена після виписки з пологового будинку, але не пізніше 4 місяців від народження.

Всі щеплення в Україні є безплатними і проводяться в державних медичних закладах. Крім обов'язкових щеплень, дітям також можуть бути рекомендовані додаткові щеплення, наприклад, від пневмококової інфекції, менінгококової інфекції, вітряної віспи, краснухи, ротавірусної інфекції та інших захворювань.

Важливо пам'ятати, що щеплення є одним із найефективніших способів захисту дітей від інфекційних захворювань.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися