На Одещині модернізують дев'ять КПП: про які саме пункти пропуску йдеться
На Одещині триває ремонт контрольно-пропускних пунктів
Служба відновлення та розвитку інфраструктури активно працює над модернізацією дев'яти контрольно-пропускних пунктів (КПП) в Одеській області. Зокрема, роботи включають встановлення сучасних санітарних модулів на декількох пунктах-пропуску. Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області.
Роботи охоплюють такі пункти:
"Старокозаче – Тудора"
"Табаки – Мирне"
"Рені – Джюрджюлешть"
"Лісне – Сеіць"
"Серпневе 1 – Басараб'яска"
"Малоярославець 1 – Чадир-Лунга"
"Нові Трояни – Чадир-Лунга"
"Виноградівка – Вулкенєшть"
"Долинське – Чишмікіой"
Серед виконаних робіт:
Ремонт адміністративних будівель та громадських вбиралень.
Відновлення роботи очисних споруд.
Ремонт дорожнього покриття та нанесення дорожньої розмітки.
Встановлення дорожніх знаків та благоустрій території.
Ремонт систем зовнішнього освітлення та встановлення периметральних огорож.
Встановлення нових санітарно-технічних модулів.
Роботи тривають, і вже зараз можна побачити суттєві зміни. Зокрема, здійснено проєктування капітального ремонту КПП "Табаки-Мирне" та реконструкції КПП "Рені – Джюрджюлешть". Також завдяки допомозі USAID поліпшено освітлення на КПП "Долинське – Чишмікіой", "Нові Трояни – Чадир-Лунга" та "Виноградівка – Вулкенєшть".
Ці модернізаційні заходи суттєво покращили умови для працівників КПП і для осіб, що перетинають кордон. Оновлення також забезпечило збільшення пропускної здатності, зокрема на КПП "Рені – Джюрджюлешть", де запроваджено спільний контроль.
У березні минулого року Кабмін передав 29 КПП під управління Агентства відновлення. Служба відновлення в Одеській області відповідає за дев'ять з них. Модернізація цих пунктів є критично важливою для економіки України, адже більшість імпорту та експорту здійснюється через автомобільні шляхи.
Нагадаємо, на ключовому контрольно-пропускному пункті Одеської області, "Рені – Джюрджюлешть", завершилися роботи з благоустрою території, які розпочалися менш як рік тому після передачі його на баланс Державного агентства відновлення. Цей пункт є одним із найзавантаженіших у південному регіоні України, через який щоденно проходить близько 150 вантажівок з експортною та імпортною продукцією.