В Одесі посилили карантинні обмеження в громадському транспорті

В Одесі трамваї і тролейбуси зобов'язали перевозити тільки сидячих пасажирів

В Одесі через збільшення числа пацієнтів, хворих на коронавірус, з 20 серпня посилили карантинні обмеження в громадському транспорті. Про це повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.

Так, у зв'язку з включенням Одеси в "жовту зону" по COVID-19 і посиленням протиепідеміологічних обмежень трамваї і тролейбуси перевозять тільки сидячих пасажирів. Такий же режим діє і в маршрутних автобусах.

На маршрутах працюють посадочні команди, які на вузлових зупинках проводять профілактичну роботу з пасажирами, роз'яснюють важливість нових вимог.

У міському транспорті продовжує діяти масковий режим. На кінцевих зупинках в транспортних засобах проводять дезінфекцію салону.

Одеська мерія просить не створювати масові скупчення людей і дотримуватися дистанції 1-1,5 метра з метою попередження і недопущення поширення в місті гострої інфекції СOVID-19.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися