Труханів: на вулицях Одеси має бути світло і безпечно

Світло і безпечно повинно бути на вулицях Одеси

До кінця наступного року новою системою зовнішнього освітлення планується охопити всі двори і магістралі міста - від густонаселених вулиць до приватного сектора.

Про це заявив мер Одеси Геннадій Труханов.

Роботи стартували в Суворовському районі Одеси, де новими світильниками обладнано вже більше 1000 світлоточок.

"Це освітлення нового покоління. Крім того, що нові світильники по споживаної потужності економніше на 30-40% експлуатованих нами раніше, економії можна добитися і за рахунок регулювання яскравості освітлення. Наприклад, після півночі, коли людей у дворах практично немає, яскравість можна зменшити вдвічі ", - сказав Труханов.

Також нова система зовнішнього освітлення з'явилася біля залізничного вокзалу.

"Якщо говорити про ті ділянки робіт, які виконуються зараз, на них витрачено близько 50 мільйонів гривень. Але завдяки економії електроенергії, ми отримаємо окупність протягом п'яти-семи років. В цьому році ми розраховуємо завершити роботи в Суворовському районі і на основних магістралях до центру міста. І до кінця майбутнього року ми встановимо нове освітлення по всьому місту "- розповів в.о. заступника Одеського міського голови - директора департаменту міського господарства Одеської міської ради Дмитро манірно.

Нагадаємо, робота проводиться в рамках проекту "Вечерняя Одесса" відповідно до карти зовнішнього освітлення Одеси, яка була розроблена восени 2020 року.

Також нова система зовнішнього освітлення з'явилася біля залізничного вокзалу.

"Якщо говорити про ті ділянки робіт, які виконуються зараз, на них витрачено близько 50 мільйонів гривень. Але завдяки економії електроенергії, ми отримаємо окупність протягом п'яти-семи років. В цьому році ми розраховуємо завершити роботи в Суворовському районі і на основних магістралях до центру міста. І до кінця майбутнього року ми встановимо нове освітлення по всьому місту ", - розповів в.о. заступника Одеського міського голови - директора департаменту міського господарства Одеської міської ради Дмитро манірно.

Нагадаємо, робота проводиться в рамках проекту "Вечерняя Одесса" відповідно до карти зовнішнього освітлення Одеси, яка була розроблена восени 2020.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися