Масштабна повітряна тривога: загроза застосування балістичних ракет

Повітряну тривогу оголошено по всій території України

В Одеській області, як і по всій території України оголосили повітряну тривогу. Наразі сповіщення дали через Зліт МіГ-31К. 

Про це повідомляють Повітряні сили ЗС України. 

Увага! Ракетна небезпека по всій території України! Зліт МіГ-31К з аеродрому Моздок (Північний Кавказ). Не ігноруйте сигнал повітряної тривоги!,  — йдеться в повідомленні. 

Де оголосили повітряну тривогу

Якщо злітає російський МіГ-31К, то в Україні неодмінно оголошують повітряну тривогу. Річ у тому, що літак може нести на собі ракету Х-47 "Кинджал". Вона становить загрозу для всіх регіонів країни. Ця ракета може вражати цілі на відстані до 2000 кілометрів.

Правила дій при повітряній тривозі та ракетній небезпеці:

  • Почувши сигнал повітряної тривоги, негайно йдіть в укриття. Укриттям може бути підвал, бомбосховище, підземний паркінг, або будь-яке інше заглиблене приміщення без вікон.

  • Якщо ви перебуваєте вдома, йдіть в підвал або інше захищене приміщення. Якщо підвалу немає, ляжте на підлогу в центрі кімнати, якнайдалі від вікон і дверей.

  • Якщо ви перебуваєте на вулиці, негайно знайдіть найближче укриття. Якщо укриття не знайдено, ляжте на землю в найближчому заглибленому місці (канава, яма тощо) і закрийте голову руками.

  • Не залишайтеся в автомобілі під час повітряної тривоги. Вийдіть з автомобіля і йдіть в укриття.

  • Слідкуйте за інформацією від офіційних джерел. Офіційні джерела, такі як Міністерство оборони України, будуть надавати інформацію про повітряні тривоги та ракетні небезпеки.

  • Якщо ви чули вибух, негайно ляжте на землю в найближчому заглибленому місці. Не намагайтеся бігти або ховатися всередині будівель.

  • Після вибуху не виходьте з укриття протягом 10 хвилин. Цей час необхідний для того, щоб відлетіли уламки ракети.

Нагадаємо, вчора ввечері окупанти атакували Україну ударними дронами та крилатою ракетою. Загалом над Одеською областю збили десять "Shahed-131/136". Втім військові повідомляють про влучання у інфраструктурний об'єкт. Там сталася пожежа, яку було оперативно ліквідовано. На щастя люди не постраждали.

Джерело: https://t.me/kpszsu/8127


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися