Скільки дітей народилося дітей в Одесі минулого тижня: статистика

На Одещині хлопчиків з’явилося на світ більше, ніж дівчаток

Минулого тижня в Одесі у міських пологових будинках міста народилися 123 маленьких українці, серед яких одна пара близнюків. Про це повідомили в департаменті охорони здоров'я Одеської міської ради. 

Минулого тижня новонароджені хлопчики отримали кількісну перевагу над дівчатками — на світ з'явилися 71 маленький одесит і 52 юні одеситки.

Найбільша кількість немовлят за тиждень побачила світ у пологовому будинку №7 - 34 дитини

“Всі пологові будинки працюють у штатному режимі. Вітаємо батьків та бажаємо здоров’я нашим маленьким українцям і україночкам”, - йдеться в повідомленні.

Іменини лютий 2024

12 лютого: Василь, Володимир, Григорій, Іван, Максим

13 лютого: Віктор, Іван, Ілля, Микита

14 лютого: Василь, Микола, Петро, Семен, Тимофій

15 лютого: Василь

16 лютого: Анна, Василь, Володимир, Іван, Михайло, Микола, Павло, Роман, Семен, Тимофій

17 лютого: Андрій, Анна, Аркадій, Борис, Василь, Георгій, Дмитро, Іван, Катерина, Кирило, Михайло, Микола, Олександр, Олексій, Петро, Сергій, Федір, Юрій

18 лютого: Антон, Василиса, Макар, Михайло, Олександра

Нагадаємо, в Одесі розпочато безоплатну вакцинацію проти вірусу папіломи людини. Для щеплень використовується вакцина Гардасил, яка забезпечує ефективний захист від чотирьох найбільш поширених видів вірусу папіломи, що найчастіше спричиняють онкозахворювання репродуктивної системи. Вакцину придбано за кошти муніципального бюджету Одеси в рамках Міської цільової програми “Здоров'я”.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися