В Одесі планують змінити час продажу алкоголю

В Одесі триває підготовка до туристичного сезону

На спільній нараді міського голови Геннадія Труханова, очільника Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера та представників місцевого бізнесу обговорили низку питань, спрямованих на підтримку підприємництва та розвиток туристичного сезону.

Однією з ключових тем була зміна часу продажу алкогольних напоїв. За новими угодами, продаж буде продовжено на одну годину до 23:00. Ця ініціатива передбачає підготовку відповідного розпорядження від голови обласної військової адміністрації.

Геннадій Труханов наголосив на важливості відповідального продажу алкоголю та закликав підприємців дотримуватись усіх угод щодо цього питання.

Також обговорили можливість організації оздоровчого сезону в місті, включаючи обслуговування на пляжах та покращення умов для відпочинку у прибережній зоні. Планується очищення морського дна від сміття та постійний моніторинг морської акваторії з метою забезпечення безпеки.

Основні обмеження, встановлені воєнним станом:

  • Обмеження руху на вулицях з 24:00 до 5:00, за винятком потреби приховатися під час повітряної тривоги.

  • Заборона продажу алкоголю після 22:00.

  • Заборона на продаж та використання піротехніки.

  • Заборона на використання символіки комуністичного та нацистського режимів.

  • Заборона на споживання алкоголю на вулицях та інших публічних місцях.

Всім громадянам рекомендується завжди мати при собі документ, який посвідчує особу.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися