Повітряна тривога: РФ підняли в небо носії балістичних ракет “Кинджал”

Оголошено повітряну тривогу

В Одеській області оголошено повітряну тривогу. Причиною став зліт тактичної авіації ворога. Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

Увага! Вся Україна - ракетна небезпека! Зафіксовано зліт МіГ-31К, – йдеться в повідомленні. 

Де оголосили повітряну тривогу

При загрозі балістики повітряну тривогу оголошують по всій території України. 

Якщо злітає російський МіГ-31К, то в Україні неодмінно оголошують повітряну тривогу. Річ у тому, що літак може нести на собі ракету Х-47 "Кинджал". Вона становить загрозу для всіх регіонів країни. Ця ракета може вражати цілі на відстані до 2000 кілометрів. Ракета Кинджал може долетіти до Одеси з 4,5 хвилини. 

Правила дій при повітряній тривозі та ракетній небезпеці:

  • Почувши сигнал повітряної тривоги, негайно йдіть в укриття. Укриттям може бути підвал, бомбосховище, підземний паркінг, або будь-яке інше заглиблене приміщення без вікон.

  • Якщо ви перебуваєте вдома, йдіть в підвал або інше захищене приміщення. Якщо підвалу немає, ляжте на підлогу в центрі кімнати, якнайдалі від вікон і дверей.

  • Якщо ви перебуваєте на вулиці, негайно знайдіть найближче укриття. Якщо укриття не знайдено, ляжте на землю в найближчому заглибленому місці (канава, яма тощо) і закрийте голову руками.

  • Не залишайтеся в автомобілі під час повітряної тривоги. Вийдіть з автомобіля і йдіть в укриття.

  • Слідкуйте за інформацією від офіційних джерел. Офіційні джерела, такі як Міністерство оборони України, будуть надавати інформацію про повітряні тривоги та ракетні небезпеки.

  • Якщо ви чули вибух, негайно ляжте на землю в найближчому заглибленому місці. Не намагайтеся бігти або ховатися всередині будівель.

  • Після вибуху не виходьте з укриття протягом 10 хвилин. Цей час необхідний для того, щоб відлетіли уламки ракети.

Джерело: https://t.me/kpszsu/14532


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися