В Одесі відкрили унікальний Центр здоров'я сім'ї

Центр здоров'я сім'ї для ранньої діагностики і лікування захворювань грудної залози створений в Одесі

В Одесі, на Зоопаркової, 8а відкрили Центр здоров'я сім'ї, який входить в структуру клініко-діагностичного Центру №6. Про це повідомляє прес-служба міського голови.

Унікальність Центру здоров'я сім'ї полягає в тому, що це перша на півдні України амбулаторна установа, призначена для комплексної профілактики та ранньої діагностики захворювань грудної залози у жінок, чоловіків і підлітків.

"Відкриття в Одесі Центру здоров'я сім'ї зробить профілактику і своєчасну діагностику онкозахворювань для одеситів ще доступнішими. Це дозволить знизити смертність від злоякісних пухлин, збереже життя і здоров'я жителів міста", - зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.

У центрі здоров'я сім'ї організований прийом мамолога, онколога, гінеколога, невролога, хірурга і обладнана операційна.

У приміщеннях центру за кошти міського бюджету проведено капітальний ремонт і створені комфортні умови для прийому пацієнтів.

"Центр здоров'я грудної залози, який працював раніше в нашій установі на Маршала Говорова, був дуже затребуваний у мешканок Одеси. З 2011 року тут пройшли огляд і лікування близько 200 тисяч осіб. Однак через значну кількость пацієнток черзі по запису на мамографію іноді доводилося чекати кілька місяців. Сьогодні завдяки відкриттю нового Центру здоров'я сім'ї проблема з очікуванням вирішена. Наявне мамографічне обладнання дозволить швидко забезпечувати пацієнтів доступною та якісною діагностикою", - зазначила директор КДЦ №6 Людмила Антіпова.

Особливість центру - сучасне медичне обладнання: два мамографа італійського виробництва, один з яких придбаний завдяки соціальному проекту "Громадський бюджет".

Також для Центру здоров'я сім'ї закуплені сучасний УЗД-апарат, кольпоскоп, інше медичне обладнання та меблі. Лабораторія забезпечує широкий спектр гормональних і імунологічних досліджень.

"Витратні матеріали для мамографії купуються за кошти міського бюджету Одеси в рамках муніципальної програми "Здоров'я". Всі одеситки старше 40 років можуть пройти мамографію безкоштовно за направленням сімейного лікаря", - підкреслила Людмила Антіпова.

Робота Центру здоров'я сім'ї спрямована на профілактику онкологічних захворювань у жінок, чоловіків і підлітків, а також виявлення онкопатології на початкових стадіях, коли лікування найефективніше.

Нагадаємо, 12 жовтня Геннадій Труханов провів виїзну робочу нараду і проінспектував хід робіт з капітального ремонту відділень в муніципальних лікарнях.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися