В Одесі за тиждень захворіло понад 2500 людей: які віруси загрожують

Більшість хворих в Одесі – діти

За даними Одеського обласного центру контролю та профілактики захворювань МОЗ України, за останній тиждень захворюваність на ГРВІ та грип в Одесі знизилася на 5,2% в порівнянні з попереднім тижнем. Протягом цього періоду на ГРВІ та грип захворіло 2614 місцевих жителів, з яких 53,4% - діти віком до 17 років. Про це повідомляє Одеська міська рада. 

Інтенсивність захворюваності на ГРВІ та грип нижча за епідпоріг на 49,5% і відповідає сезонним показникам для цього періоду року.

За даними вірусологічного моніторингу, минулого тижня була виявлена активність вірусів не грипозної природи, таких як метапневмовірус і COVID-19.

Захворюваність на COVID-19 за останній тиждень зменшилася в 4,6 раза порівняно з попереднім тижнем, становлячи 18 випадків, з яких п'ять - діти.

Що стосується гострих кишкових інфекцій, за минулий тиждень захворіло 70 одеситів, серед яких 61,4% – діти.

Для забезпечення якості питної води в Одесі було проведено аналіз 10 проб на санітарно-мікробіологічні показники та 9 проб на санітарно-хімічні показники. Усі відбірки відповідали нормативам якості.

Нагадаємо, в Одесі за тиждень народилося 127 малюків, це на 29 дітей більше, ніж попереднього тижня. Серед новонароджених одна двійня. Хлопчики отримали кількісну перевагу над дівчатами — на світ з'явилося 68 маленьких одеситів і 59 юних одеситок. Які щеплення необхідні дітям читайте в матеріаліПідписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися