Дерусифікація на Одещині: храм московського патріархату перейшов до ПЦУ (фото)

Релігійна громада одноголосно підтримала перехід

Храм у селі Візирка Одеської області увійшов до складу православної церкви України. Про це повідомив настоятель колишньої ставропігійної православної парафії УПЦ МП Борис Нагорний.

Релігійна громада одноголосно підтримала перехід від московського патріархату до ПЦУ. Рішення було прийнято на зборах.

" За результатами зборів нашої Релігійної Общини було прийнято одностайне рішення про перехід до Православної Церкви України. Дякуємо всім Вам за підтримку та розуміння. Двері нашого храму, як і раніше, залишаються відчиненими для кожного з Вас", - повідомив Борис Нагорний.

Зазначимо, що це поки що перший прецедент на Одещині. Мешканці України дедалі менше бажають бачити храми церкви окупантів в Україні.

Раніше митрополит Єпіфаній повідомляв, що з початку війни десятки громад з усієї країни добровільно приєдналися до української церкви, наслідуючи томос про автокефалію. Також предстоятель зазначав, що так звана Українська православна церква Московського патріархату є форпостом Російської Федерації та Путіна в Україні, тож відмова від неї є важливою частиною боротьби з ворогами.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися