Черга вагонів з зерном в напрямку порту на Одещині значно зросла

Вивантаження вагонів із зерном в портах Великої Одеси призупинилось

Черга вагонів з зерном в напрямку порту Ізмаїл зросла на 19,73%. Загальна черга вагонів, що рухаються в напрямку порту Ізмаїл становить орієнтовно 7 800 вагонів, в тому числі 3 034 вагони зернових вантажів.

Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи УЗ Валерій Ткачов.

Черга вагонів з зерном в напрямку порту Ізмаїл зросла на 500 вагонів або 19,73% (з 2534 вагонів до 3 034 вагонів).

Середньодобовий показник вивантаження вагонів з зерном в порту Ізмаїл становить 88 вагони за добу, показник зменшився на 15 ваг/доба або 14,56% за останній тиждень. Через погодні умови (вітер, опади) та обмеження по пропуску поїздів зменшилося добове вивантаження в порту Ізмаїл зернових вантажів. Ситуація з вивантаженням поступово нормалізується.

Вивантаження вагонів із зерном в портах Великої Одеси призупинилось через зупинку роботи "зернового коридору". Вивантаження вагонів за минулу добу - 10 вагонів. Середньодобовий показник вивантаження вагонів в портах Великої Одеси через блокування зернового коридора у липні 2023 року складає - 80 вагони за добу "за останній тиждень погіршення показника на -30 ваг/доба).

Нагадаємо, "Коментарі" писали, що сезонне обміління Дунаю та російські обстріли портової інфраструктури дуже сильно вплинули на поточну роботу портів Ізмаїл та Рені.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися