В Одесі відбулась прем'єра легендарної рок-опери

Наступний показ вистави відбудеться 16 лютого

Вчора в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного відбулася прем'єра грандіозної вистави “Ісус Христос — superstar”. Про це повідомили в Одеській міській раді.

Вперше на українській сцені — одна з найвідоміших рок-опер у світі з досить тривалою історією, яка стала шедевром і легендою світової музики. Рок-опера Ендрю Ллойда Веббера та Тіма Райса "Ісус Христос — суперзірка", прем'єра якої відбулася на Бродвеї у 1971 році, здобула величезний глядацький успіх і була поставлена на сценах 17 країн світу.

Основою сюжету рок-опери стало Євангеліє від Іоанна — події, що сталися на початку Християнської Ери. Сюжетна лінія охоплює період від в'їзду Ісуса до Єрусалима до моменту смерті на Голгофі, останні сім днів життя Ісуса з Назарета, з моменту появи його на Пальмову неділю і до страти за наказом Понтія Пілата.

Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного з трепетом і хвилюванням працював із цим видатним матеріалом і розповідає цю стародавню історію абсолютно сучасними театральними засобами: засобами музики, світла, слова, гри акторів для того, щоб людина, яка подивиться виставу, вийшла з театру і певною мірою подивилася на себе зсередини, зробила добрі висновки і знайшла умовний "шлях до храму" всередині своєї душі.

Наступні покази: 

16 лютого п'ятниця, 18:00
17 лютого субота, 16:00

Нагадаємо, що в Одесі 15 січня в артпросторі Універсального читального залу Централізованої бібліотечної системи відбулось відкриття першої персональної виставки Павла Бреттера - скульптора, CG художника, 3D modeler. Про це повідомили в Одеській міській раді.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися