Частина Одещини залишиться без газу на три дні: перелік адрес

Відновлення газопостачання здійснюватиметься за присутності мешканців будинків

Ананьївське управління експлуатації газового господарства (УЕГГ) інформує мешканців сіл Романівка та Денисівка, а також жителів міста Ананьїв, що з 10:00 10 червня до 10:00 13 червня буде тимчасово відключено газопостачання. Це пов’язано із проведенням ремонтних робіт на газорозподільних та шафових газорегуляторних пунктах (ГРП та ШРП). Про це повідомляє Одесагаз.

Після завершення ремонтних робіт газопостачання буде відновлено з 10:00 13 червня. Важливо, що подача газу відбудеться лише за наявності абонентів у їхніх домівках.

Інструкції для абонентів:

  • Обов'язково перекрити всі крани перед газовими приладами під час відсутності газопостачання.

  • Не відкривати крани без присутності представників Ананьївського УЕГГ.

Також під час відновлення газопостачання будуть проведені перевірки на відповідність наступним вимогам:

  • Наявність актуального договору на технічне обслуговування внутрішніх газових мереж та обладнання, а також відсутність заборгованості за цими послугами.

  • Відсутність заборгованості за розподіл природного газу.

  • Відповідність внутрішніх та зовнішніх газопроводів чинним нормам, зокрема, перевірка на відсутність корозії та сторонніх предметів поблизу газопроводів.

  • Відповідність вентиляційних та димових каналів діючим нормам.

Для отримання додаткової інформації чи роз’яснень, звертайтеся за телефонами: (04863) 2-13-41 або +38(050) 495-33-68.

Зазначимо, акціонерне товариство "Одесагаз" повідомляє про важливі зміни в наданні житлово-комунальних послуг на період дії воєнного стану в Україні. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 року №1405, уведено обмеження щодо припинення надання таких послуг населенню у разі неоплати або оплати не в повному обсязі, втім ще стосується не всієї території України. Боржників за газ в Одеській області відключатимуть від постачання.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися