В Одесі стартує електронне голосування за перейменування вулиць

Усього пропонується проголосувати за перейменування 15 вулиць

В Одесі 25 квітня, стартує електронне громадське обговорення з питань перейменування об’єктів топоніміки Одеси. Обговорення проводиться, враховуючи рекомендації історико-топонімічної комісії. 

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради. 

Електронне обговорення проводитиметься на вебпорталі мерії "Соціально активний громадянин"", а процес електронного обговорення відображається в режимі реального часу.

Протягом двох місяців - з 25 квітня до 25 червня 2023 року - будуть проводиться консультації із громадськістю у формі електронного громадського обговорення.

Протягом одного місяця - до 24 травня 2023 року включно – до спеціальної форми на вебпорталі можна внести зауваження та пропозиції, які автоматично передаються на опрацювання. 

Усього пропонується проголосувати за перейменування 15 вулиць вже із запропонованими варіантами. 


Зазначимо, також з 15 по 29 квітня 2023 року у мешканців Одеси є можливість взяти участь в електронному опитуванні щодо перейменування двох районів міста. Голосування проводиться на вебпорталі Одеської міської ради "Соціально активний громадянин" у спеціальному електронному сервісі "Громадське обговорення".

Нагадаємо, "Коментарі" писали, що знадобилось 408 днів війни аби один з найбільших парків Одеси отримав українську назву. Тепер вона є більш чіткою та зрозумілою для відвідувачів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися