На Одещині зняли обмеження з кількох туристичних маршрутів

Військові дозволили "кататися" річками Дністер та Турунчук із заходом на озеро Біле: які є умови

У світлу пору доби та лише по визначеним водним ділянкам. В Одеській районній військовій адміністрації зазначили, що видано наказ щодо встановлення особливого режиму руху внутрішнього водного транспорту (маломірних суден) на окремих ділянках річок Дністер і Турунчук.

Режим розроблено відносно умов правового режиму воєнного стану. Наказ підписано командувачем оперативного угруповання військ "Дунай" і керівництвом Одеської РВА. Так, дозволено рух не більше 10 маломірних суден по чітко визначеним ділянкам Дністра та Турунчука за рекреаційно-туристичними маршрутами, - розповіли в адміністрації. 

У відомстві підкреслили, рух човнів та катерів дозволено з 8:00 до 20:00.

За словами начальника Одеської райадміністрації Юрія Крука, визначених умов мають дотримуватись всі суб’єкти господарювання у сфері туризму. Посадовець пояснив, що рекреаційно-туристична діяльність в межах трьох громад Одеського району - Біляївської, Маяківської та Яськівської, базується саме на плаванні маломірного флоту по річкам Дністер та Турунчук і є своєрідним "магнітом" для туристів.

Переконаний, це рішення покращить туристичну привабливість району, створить умови для підприємців, працюючих в сфері надання туристичних послуг, що в свою чергу сприятиме наповненню бюджетів громад, - наголосив Крук.

Нагадаємо, що на кордоні з Румунією запрацює пілотний проєкт, що сприятиме зменшенню черг перед пунктами пропуску. Так, представники Державної митної служби України та Митної адміністрації Румунії погодили запровадження Системи на українсько-румунському кордоні на період трьох місяців. Подібні проєкти вже реалізуються на ділянках кордону з іншими країнами-сусідами - членами ЄС.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися