Частина Одеси залишиться без світла: адреси відключень

Деякі одесити залишаться без світла зранку і до самого вечора

За інформацією Національної енергетичної компанії України (НЕК Укренерго), в Одеській області на 18 вересня достатньо електроенергії, щоб забезпечити потреби споживачів. Втім сьогодні електрики планують провести ремонтно-відновлювальні роботи з тимчасовим відключенням абонентів. Про це повідомляє ДТЕК Одеські електромережі.           

Адреси відключень світла

Північний РЕМ:

4-й Деревообробний пров. Роботи до 18.00

1-3й Дунаєвський пров., Ак.Панкратової, В.Хавкіна, Геологічна, Дунаєвського, Кінноармійська, Кругова, Одеський пров., Похила, Степова, Хутірська, Шептицького, Штильова. Роботи до 19.00

Матроська, Мічурина, Теплична.

Роботи до 19.30

Центральний РЕМ: Базарна, Б.Хмельницького, В.Арнаутська, Заславського, Книжковий пров., Ковальська, М.Арнаутська, Мечникова, Новощіпний ряд, Пантелеймонівська, Преображенська, С.Ріхтера, Старопортофранківська, Троїцька, Утьосова.

Роботи до 19.00

Південний РЕМ: Ак.Вільямса, І.Петрова, Левітана, 40 років Перемоги, Дубова.

Роботи до 17.00

Також зазначимо, що українські електростанції активно проводять масштабну ремонтну кампанію, спрямовану на підготовку до наступного опалювального сезону. За останній рік, через російські атаки на енергооб'єкти минулої осені-зими, обсяги робіт з відновлення значно зростуть.

“Коментарі” також писали, що критична інфраструктури Одеського регіону на 85% забезпечена генераторами: з них 75% – це водоканали, 95% – об’єкти теплоенергетики. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Володимир Карпич, заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення Одеської обласної військової адміністрації Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися