На Одещині з’ясували, скільки людей постраждали від торгівлі людьми

Торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, в цілях комерційної або сексуальної експлуатації

На Одещині протягом останніх п’яти років 45 людей отримали статус  постраждалих від торгівлі людьми. Статистика минулого року показує, що таких випадків було 7.Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Одеса розповіла заступник директора – начальник управління соціальних послуг Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОВА Юлія Жукова.

Одеська обласна військова адміністрації створила спеціальні робчу групу, яка проводить низку заходів, які запобігають торгівлі людьми.

“За останні п’ять років в Одеській області отримали статус постраждалих від торгівлі людьми 45 людей. В основному це громадяни і громадянки, які примусово працювали на хазяїна –  в тому числі за кордоном. Вони втратили здоров’я. Звичайно, що таким людям потрібна допомога. Тому ми займаємося такими постраждалими”, – зазначила керівниця управління соціальних послуг Департаменту соціальної та сімейної політики. Впродовж поточного року такий статус отримали 7 осіб.

Раніше “Коментарі” писали, що за тиждень поліцейські склали 12 адміністративних матеріалів відносно жителів Березівського району за вчинення домашнього насильства. Таку статистику повідомили в Головному управлінні національної поліції в Одеській області.


Крім того, “Коментарі” писали, що наразі в Одесі функціонують 353 захисні споруди всіх форм власності. Така кількість бомбосховищ дозволяє захистити 460 тисяч одеситів та гостей міста. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Володимир Харіщак, начальник управління з питань цивільного захисту департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися