В Одесі планують зробити майданчики для платного паркування біля залізничного вокзалу

Тариф на паркування в Одесі складає 20 гривень за годину

В Одесі планують зробити муніципальними 6 майданчиків для платного паркування біля залізничного вокзалу. Відповідний проєкт рішення винесли на засідання виконавчого комітету Одеської міської ради, яке відбудеться 23 листопада. 

У документі вказано, що майданчики передадуть комунальному підприємству "Одестранспарксервіс" для здійснення функцій оператора.

У переліку шість парковок на 238 місць:

вул. Одеса -Головна (від вул. Старосінної до пл. Старосінної) — 35 місць,

вул. Одеса -Головна (від пл. Старосінної до бул. Італійського) — 51 місце,

вул. Водопровідна (від пл. Старосінної до бул. Італійського) — 40 місць,

вул. Водопровідна (від вул. Старосінної до пл. Старосінної) — 36 місць,

вул. Старосінна (від вул. Водопровідної до вул. Одеса -Головна) — 50 місць,

вул. Новощіпний ряд, 2 (вздовж вул. Водопровідної) — 26 місць.

Година паркування вартуватиме 20 гривень. Можна також придбати абонемент на паркування. На місяць це буде коштувати 2 000 гривень, на рік — 22 000 гривень.

Нагадаємо, що в минулому місяці мер Одеси Одеси Геннадій Труханов повідомив, що з початку 2023 року в бюджет Одеси перераховано майже 1,9 млн грн за послуги платного паркування.

Раніше “Коментарі” писали, що в Одесі триває робота над розширенням паркувального простору в місті. На майбутній сесії міськради, яка відбудеться 27 вересня, буде обговорено плани збільшення кількості паркувальних місць на 225, шляхом передачі операторства комунальному підприємству “Одестранспарксервіс” ще 7 майданчиків, розташованих у центральній частині міста.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися