Де в Одесі придбати ялинку офіційно: перелік адрес

Як купити легальну новорічну ялинку в Одесі

До нового року залишається 5 днів, тому ще є час придбати ялинку. Купувати живі новорічні дерева варто лише на офіційних ярмарках. В Одесі є декілька адрес, де продавці мають усі дозвільні документи на продаж дерев.
Адреси ялинкових базарів в Одесі:
- Вулиця Космонавтів, кут Генерала Петрова;
-  Вулиця Степова, 19
- Привіз;
- Вулиця Преображенська біля Дисконт-центру;
- Вулиця Пантелеймонівська (від Пушкінської до Катерининської).
“За незаконну вирубку, транспортування та реалізацію нелегальних ялинок передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Зазначимо, що протягом доби патрульні зафіксували 10 фактів незаконного продажу хвойних дерев”, - йдеться в повідомленні патрульних.
У поліції також попередили, що на стихійних ринках хвойні дерева реалізовуються без документів та можуть бути шкідливими. Тож як перевірити, що ярмарок офіційний?
- Усі ялинки, сосни та смереки мають бути чіповані або містити етикетки. На чипі чи індивідуальному номері штрих коду міститься вся інформація про дерево.
- Територія ярмарку —обов’язково огороджена.
- Локація має містити інформацію про суб’єкта підприємницької діяльності, який здійснює продаж, та режим роботи.
- Має бути лінійка для виміру розміру новорічного дерева та оприлюднена вартість погонного метра.
Усі законно зрубані ялинки можна перевірити на сайті за посиланням.
“Коментарі” писали, що в Одесі триває операція “Новорічна ялинка”. Держінспектори вже виявили порушення порядку збуту новорічних дерев у Хаджибейському районі Одеси – продаж ялинок здійснювали без наявних бирок на деревах. Про це повідомили в Державній екологічній інспекції Південно-Західного округуПідписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися