Ситуація в Чорному морі напружена: скільки в акваторії ракетоносіїв

Три години потрібно, щоб вивести споряджені ракетоносії

Станом на ранок 25 січня ситуація в Чорному морі залишається напруженою, адже в акваторії перебувають 4 ворожих кораблів, серед яких 1 носій крилатих ракет "калібр", загальний залп до 8 ракет. Велике угруповування ворожих кораблів також перебуває в Середземному морі. Там знаходиться 2 ворожі кораблі серед яких 1 носій крилатих ракет "калібр", загальний залп до 8 ракет. В Азовському - 1 корабель військового флоту ворога. Про це повідомили у Військово-морських силах Збройних сил України. 

“Рівень ракетної загрози підвищено. А щодо активності десантних кораблів – це очевидні провокативні дії на тлі вкидів про підготовку десантних операцій в тил ліній оборони України”, - зазначили в Силах оборони півдня України.

Ба більше, в Військово-морських силах Збройних сил України також зазначили, що РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. 

За добу, в інтересах рф, прохід Керченською протокою здійснили: до Азовського моря – 11 суден, з них 1 рухалось з протоки Босфор; до Чорного моря - 14 суден, з них 2 продовжили рух у напрямку протоки Босфор”, - йдеться в повідомленні ВМС.

Нагадаємо також, що у Чорному морі залишається підвищена мінна небезпека, проте “зерновий коридор” продовжує функціонувати. Про це розповіла керівник об’єднаного пресцентру Оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк під час телемарафону “Єдині новини”

Коментарі” писали, що вперше у світі в Чорному морі почав діяти флот морських дронів — і це український флот. Про це стало відомо під час виступу президента України Володимира Зеленського на саміті Парламентської асамблеї організації Чорноморського економічного співробітництва.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися