З ОПЗ відправили на експорт більше 200 тис. тонн добрив

Завод відправив шість балкерів з карбамідом у країни Азії та Африки

За два місяці Одеський припортовий завод (ОПЗ) відправив на експорт більше 200 000 тонн карбаміду. Його цех перевантаження працює не тільки з сечовиною, яку виробляють на заводі, але і з добривами з інших підприємств України. Про це повідомили у прес-службі мерії міста Южний.

Завод відновив реалізацію карбаміду на експорт у середині вересня і з тих пір відправив шість балкерів з добривами у країни Азії та Африки. Так, шостий балкер-судно African Puffin - днями пішов до Індії.

"Відновлення роботи на експорт вигідно для нашого підприємства. Ми почали розраховуватися з нашими старими борговими зобов'язаннями. Ми стабілізували рівень заробітної плати, підвищили загальний рівень доходу, скажімо так, не заробітної плати, а доходу, який отримують працівники заводу", - зазначив в. о. директора ОПЗ Сергій Назаренко.

Як раніше повідомляв портал "Коментарі", Одеський припортовий завод простоював півтора року і відновив роботу в серпні 2019-го. Підприємство є дуже важливим для міста Южне.Джерело: https://odessa.comments.ua


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися