На Одещині завершили основну частину капітального докового ремонту буксира "Софія"

Буксир вже спустили зі сліпу й готуються до проведення завершальних робіт

В Одеській області завершили основну частину капітального докового ремонту буксира "Софія". Роботи тривали близько чотирьох місяців.

Про це повідомив генеральний директор Українського Дунайського пароплавства Дмитро Москаленко.

Найбільш масштабна частина ремонту - заміна металу (близько одинадцяти тонн) в паливних бункерах, фекальних цистернах, внутрішніх переборках та зовнішній обшивці. Також відновили гвинторульовий комплекс, очистили та пофарбували підводну частину й головну палубу судна. Провели також механічні роботи з ремонту головних двигунів.

Наразі судно спущено зі сліпу на воду для проведення завершальних робіт. Залишилось замінити гуму носових упорів, центрування валолінії та замінити ізоляцію труб газовихлопу двигунів.

GYpecw2bPfsH4V-jCEzzurMjL.jpg

"Ще до постановки на ремонт буксир був повністю забезпечений змінно-запасними частинами та матеріальним постачанням. За новими правилами після приходу з рейсу, а часто ще й під час рейсу, механік судна разом із суперінтендантом технічної служби складають попередню ремонтну відомість", - повідомив Москаленко. 

"Коментарі" раніше писали, що в порту Ізмаїла на Одещині вишикувалася величезна черга із вагонів з зерновими вантажами, як чекають вже 17 діб. Ситуацію погіршує й те, що  в цьому ж напрямку активно слідують рудні вантажі.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися