Японія допомагатиме відновлювати критичну інфраструктуру Одеси

Мер Одеси Геннадій Труханов підписав меморандум з Йокогамою

Мер Одеси Геннадій Труханов поїхав на 10 днів у відрядження, де зустрівся із мером Йокогами Такехару Яманака. Мери міст домовилися про майбутню співпрацю, в тому числі обговорили питання розбудови критичної інфраструктури Одеси.

Про це повідомляє пресслужба Одеської мерії.

Одеса з японською стороною уклали Меморандум про взаєморозуміння щодо технічного співробітництва в галузі сталого розвитку. 

Побратимство між Одесою та Йокогамою  це не просто формальність, а тісний зв’язок між нашими народами, який відіграє для нас надважливу роль та має символічне значення,   сказав Геннадій Труханов. 

В рамках Меморандуму Йокогама надаватиме технічну та технологічну підтримку у відновленні та розбудові критичної інфраструктури Одеси. Для цього залучать різні компанії, зокрема - державне Японське агентство міжнародного співробітництва.

75aZtbfb-HjqHw6pYtLnmM8jN.jpg

Зазначимо, замість Труханова виконує обов’язки мера його заступник Дмитро Жеман. Відповідне розпорядження опублікували на сайті міської ради 14 березня. У документі вказано, що відрядження триватиме десять днів — з 14 по 23 березня. Міський голова разом з заступником Сергієм Тетюхіним відвідують місто Йокогаму, яке є містом-побратимом Одеси.

Нагадаємо, на порталі "Коментарі" писали, що суд знову не розглянув скандальну історію "Краяну", де фігурує мер Одеси.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися