Лікарні в Одесі отримають автономне водозабезпечення: подробиці

На території лікарень з'являться свердловини

На території кількох одеських лікарень планують бурити свердловини для забезпечення їх автономним водопостачанням. Даний проєкт реалізується за підтримки ЮНІСЕФ. Про це повідомляє Одеська міська рада. 

Під час відвідування лікарні №11 мер Одеси Геннадій Труханов провів зустріч із представниками ЮНІСЕФ, яка підтримала ініціативу щодо забезпечення медичних закладів альтернативними джерелами водопостачання. Завдяки цій підтримці, на території лікарні вже пробурено свердловину, що дає змогу закладу бути незалежним у питанні водопостачання.

Цей підхід буде застосовано і в інших лікарнях міста. Заплановано буріння свердловин, що забезпечить автономне водозабезпечення для ряду медичних установ. Це крок до підвищення їхньої стійкості та незалежності у критичних ситуаціях, коли традиційні системи водопостачання можуть бути недоступними.

Зазначимо, міська клінічна лікарня №11 стала другим медичним закладом в Одесі, де впровадили сучасний ангіограф, слідом за лікарнею №10. Завдяки новому обладнанню, лікарня тепер може надавати медичну допомогу при гострому інфаркті міокарда, і отримала відповідний пакет послуг від НСЗУ.

“Коментарі” писали, що в Одесі планують відремонтувати бювет майже за 5 мільйонів. Мова йде про бювет на вулиці Кримській. Про це повідомили на майданчику держзакупівель Рrozorro. Зазначимо, що за з 4 708 440 гривень переможець тендеру має демонтувати стару плитку та встановити нову, обладнати ґанок, замінити труби та баки, встановити нові насоси. 

Нагадаємо, Одеса продовжує отримувати підтримку від міжнародних партнерів у питаннях розвитку та інфраструктури. Комунальне підприємство "Сервісний центр" щойно отримало 13 занурювальних насосів від німецької компанії PLEUGER INDUSTRIES, що базується у Гамбурзі. Нове обладнання представлене в чотирьох різних модифікаціях і призначене для використання в артезіанських свердловинах, що входять до складу бюветних комплексів міста.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися