В Одесі кафе та ресторанам можуть дозволити працювати з 7 ранку

Наразі в Одесі діє наказ який дозволяє працювати лише з 9 ранку

Одеський міський голова, Геннадій Труханов, зустрівся з підприємцями, чия діяльність орієнтована на роботу в ранковий час. Згідно з нещодавнім наказом військового керівництва регіону, розважальні заклади та заклади харчування були обмежені в роботі, дозволяючи їм працювати лише з дев'ятої години ранку.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Після обговорення з підприємцями, було прийнято рішення написати спільний лист до військової адміністрації з пропозицією змінити ранковий час з 9 на 7 ранку. 

Вважаю, що цей крок не вплине на безпеку одеситів, проте дасть можливість бізнесу працювати та розвивати економіку міста і країни, — зазначив Геннадій Труханов.

Нагадаємо, що в Одесі на період з 22:00 до 9:00 заборонили роботу клубів та інших розважальних закладів. Також не можна використовувати світлові засоби та музичні системи в цей час.

Також зазначимо, що міський голова Одеси Геннадій Труханов порушив проблемне питання щодо продажу неповнолітнім алкогольних напоїв. Розважальні заклади, де діти можуть придбати собі випивку, він назвав “внутрішнім ворогом”.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися