В одному з районів Одеси до вечора не буде води: причина

Воду обіцяють повернути до 20.00

Сьогодні, 20 листопада деякі містяни залишились без води. Головна причина - це проведення ремонтно-аварійних робіт, які систематично проводить “Інфоксводоканал”. Про це повідомили у філії компанії. Воду одеситам планують повернути до 20:00, проте час може змінюватися

Де немає води
Генерала Петрова, Івана і Юрія Лип -  усі будинки
Вишневського вул - усі будинки
Степова, Мельніцька, Михайлівська усі будинки
Ж/М Лиманка — усі будинки;
Ж/М Совіньйон — усі будинки.
"Звертаємо увагу, що час відновлення водопостачання — попереднє і може змінюватися в ході проведення ремонтних робіт як в більшу, так і в меншу сторону. Після відновлення водопостачання може також знадобитися час на заповнення системи водою, і більш віддалені споживачі або верхні поверхи можуть отримати воду пізніше зазначеного часу", — йдеться у повідомленні комунальників.
Телефон для довідок (цілодобово):  

0-800-307-505;  
048-705-55-05;  
068-905-55-05;  
066-905-55-05;  
093-17-00-155.
“Коментарі” писали, що з 13 листопада в Одесі розпочався опалювальний сезон. У першу чергу до централізованого опалення будуть підключені об’єкти соціальної інфраструктури (лікарні, школи, садочки та ін.), згодом - житловий фонд. Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

Нагадаємо, що “Коментарі” також писали, що після підриву та руйнування дамби й машинних відділень Каховської гідроелектростанції 6 червня 2023 року, на Одещині був встановлений постійний контроль за якістю питної та морської води. Ця трагедія спричинила серйозну загрозу для довкілля та здоров'я громадян.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися