В Одесі та області відключать воду: перелік адрес

Відновити водопостачання для всіх споживачів мають до вечора

Сьогодні, 13 лютого в Одесі проводитимуть ремонтні роботи на об'єктах водопроводу. У зв’язку з цим тисячі мешканців міста залишаться без води. Про це повідомляє Інфоксводоканал.

Де не буде води

  • смт Чорноморське, усі будинки;

  • смт Черноморське-2, усі будинки;

  • село Григорівка, усі будинки;

  • пров. Ванний, 14, 16, 18, 20, 22 усі будинки;

Відновити водопостачання за всіма адресами обіцяють до 18:00

Звертаємо увагу, що час відновлення водопостачання – попереднє і може змінюватися в ході проведення ремонтних робіт як в більшу, так і в меншу сторону. Після відновлення водопостачання може також знадобитися час на заповнення системи водою, і більш віддалені споживачі, або верхні поверхи можуть отримати воду пізніше зазначеного часу. Філія "Інфоксводоканал" приносить свої вибачення за тимчасово заподіяні незручності, — йдеться в повідомленні.  

У разі виникнення питань можна звернутись до “Інфоксводоканалу” за номерами:

  • 705-55-05,

  • 780-55-05,

  • 093-17-00-155,

  • 068-905-55-05. 

Тарифи на комунальні послуги в Одесі у новому 2024 році залишаються незмінними. Це стало можливим завдяки мораторію на підвищення цін, який діє в Україні з початку війни. Втім, наразі вже є чимало розмов про підвищення вартості комунальних послуг. Всі ціни  та як передати покази та сплатити — у матеріалі “Коментарі”.

Зазначимо, акціонерне товариство "Одесагаз" повідомляє про важливі зміни в наданні житлово-комунальних послуг на період дії воєнного стану в Україні. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 року №1405, уведено обмеження щодо припинення надання таких послуг населенню у разі неоплати або оплати не в повному обсязі, втім ще стосується не всієї території України. Боржників за газ в Одеській області відключатимуть від постачання.

Джерело: https://infoxvod.com.ua/uk/


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися