Одеситка Даяна Ястремська тріумфально стартувала на турнірі WTA 500 в Сан-Дієго: деталі

Українка виступить у другому раунді американського турніру WTA

Одеська тенісистка Даяна Ястремська здобула впевнену перемогу на старті турніру WTA 500 в американському Сан-Дієго, подолавши американку Керолайн Доулгайд у трьох сетах з рахунком 6:4, 5:7, 6:1. Цей матч став для Ястремської відновленням після двох невдалих виступів на турнірах у Лінці та Дубаї та продовженням її успішного виступу на Australian Open, де вона досягла півфіналу.

Зіткнення з Доулгайд стало для Ястремської не лише спортивним викликом, а й можливістю помститися за поразку у Маямі у 2022 році. Після напружених перших двох сетів, де перемога могла опинитися в руках будь-якої з суперниць, українка продемонструвала вражаючу гру в третьому сеті, закінчивши його з рахунком 6:1 лише за 30 хвилин.

Ястремська, яка отримала п'ятий номер посіву на турнірі, висловила свої враження від матчу, поділившись думками про важливість знаходження своєї ігрової форми та переживаннях під час підготовки до змагань. В інтерв'ю для "Великого тенісу України" тенісистка згадала про свої відчуття після успіху на Australian Open та труднощі, з якими їй довелося зіткнутися, повернувшись додому у складні часи.

"У третьому сеті я просто змінилася. Сказала собі, що потрібно вийти на корт і зробити все, що у моїх силах, особливо на подачі. Тому що в другій партії в мене було багато проблем із нею", — зазначила Ястремська, коментуючи ключ до свого успіху в останньому сеті.

Ця перемога є значущим кроком для Ястремської на шляху до відновлення своєї найкращої форми та підтвердженням її статусу як однієї з провідних тенісисток України на міжнародній арені.

Нагадаємо, що Спортсменка з Одеси Даяна Ястремська програла нейтральній суперниці Вероніці Кудерметовій на турнірі WTA 1000 у Дубаї. Українка вперше в кар'єрі програла два сети під нуль в одному матчі. Матч тривав 1 годину 38 хвилин і завершився з рахунком 6:0, 1:6, 6:0.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!