ВМС повідомили про ситуацію в Чорному мор: скільки кораблі РФ на чергуванні

Окупанти продовжують ховати свої кораблі в бухтах

Ворог завів з акваторії Чорного моря всі кораблі. Крім того, в Азовському також відсутній ворожий флот. Це може буди пов’язано із вдалими атаками України по кораблях ворога, тож росіяни вирішили сховатись в бухтах.  Варто зазначити, що ситуація може змінитись всього за кілька годин, саме стільки часу потрібно РФ аби вивести на бойове чергування споряджений ракетоносій. Скільки кораблі РФ на чергуванні в морях повідомляють Військово-морські сили ЗС України.

Скільки кораблів РФ на чергуванні в морях

  • В Чорному морі ворожі кораблі відсутні;

  • В Азовському морі ворожі кораблі відсутні;

  • в  Середземному морі 1 ворожий корабель - носій крилатих ракет "калібр", загальний залп до 8 ракет.

Експорт РФ Чорним морем

Протягом минулої доби Росія продовжила порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 року (SOLAS). Окупанти вимикають систему автоматичної ідентифікації (AIS) на цивільних суднах. Так, за добу, в інтересах РФ прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили:

  •  до Азовського моря – 23 судна, з них 3 рухались з протоки Босфор;

  • до Чорного моря - 11 суден, з них 3 продовжили рух у напрямку протоки Босфор.

Ситуація в Чорному морі 

В ніч з 4 на 5 березня спецпідрозділ Головного Управління Розвідки Міністерства Оборони України, відомий як "Group 13", виконав успішну операцію знищення патрульного корабля російського Чорноморського флоту під назвою "Сергій Котов". В ГУР показали момент влучання по кораблю. 

Українські військові з першого дня війни завдають ударів по російських кораблях. Звісно в пам’яті у людей залишається флагман “Москва”, який символічно пішов на дно. Втім, загалом вже було знищено 13 російських кораблів та "поранено" ще 22. Військові оприлюднили мапу, де саме росіяни зазнали влучань. 

Нагадаємо, 14 лютого Головне управління розвідки, взаємодіючи з усіма гілками Сил безпеки і оборони України, успішно знищило великий десантний корабель під назвою "Цезарь Куніков" Чорноморського флоту Росії. Місію здійснили військовослужбовці спецпідрозділу "Група 13" Головного управління розвідки Міністерства оборони України. 

Ситуація в Азово-Чорноморському регіоні залишається стабільною завдяки діям Сил оборони України. Окупанти вимушені тримати кораблі-ракетоносії на безпечній відстані від українських берегів, зокрема, поблизу Новоросійська та Туапсе.

Нагадаємо, українські пілоти здійснили успішну операцію щодо підбиття російського корабля "Аскольд", який знаходився на суднобудівному заводі в Керчі. Це судно не встигло взяти участь у жодних бойових діях і було спущене на воду всього два роки тому. 



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися