В Одесі планують перейменувати вулицю Буніна, проспект Гагаріна та інші: на які зміни чекати

Перейменування вулиць в Одесі

До 20 квітня в Одесі проходитиме електронне обговорення з питань перейменування 14 об'єктів топоніміки. Цей процес відбувається на вебпорталі Одеської міської ради "Соціально активний громадянин". Про це повідомляє Одеська міська рада.  

Які вулиці планують перейменувати 

Загалом планують перейменувати 14 вулиці. Вони знаходяться у трьох районах Одеси – в Пересипському, Приморському та Хаджибейському. Серед запропонованих змін пропонують перейменувати проспект Гагаріна в проспект Незламних, а вулицю Єкатерининську на вулицю Європейську.

До участі в електронному обговоренні допущені члени територіальної громади м. Одеси, які досягли вісімнадцяти років і проживають в місті. Електронний сервіс "Громадське обговорення" є відкритим для всіх і передбачає створення особистого онлайн-кабінету для учасників. 

Для реєстрації на вебпорталі використовується електронна автентифікація у сервісі ID.GOV.UA за допомогою кваліфікованого електронного підпису. Учасники можуть також використовувати сервіси, такі як Дія.Підпис, BankID НБУ та інші, заповнивши додаткові поля форми з особистими даними. 

Питання електронного обговорення розглядаються окремо для кожного об'єкту топоніміки. Учасники можуть висловлювати свою думку, обираючи відповіді "Так" або "Ні", а також надавати обґрунтовані зауваження, щоб краще відображати погляди громади. 

Нагадаємо, що Верховна рада перейменувала близько 100 населених пунктів в Україні. Серед них й місто Южне, що на Одещині. Про це стало відомо з засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися