За тиждень в Одесі народились 125 маленьких українців: кого більше

Усі міські пологові будинки Одеси забезпечені електроенергією

Минулого тижня у міських пологових будинках Одеси з'явилися на світ 125 маленьких українців. Серед них й одна пара близнюків.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради. 

Переконливу чисельну перевагу здобули новонароджені дівчатка. За тиждень на світ з'явилися 76 юних одеситок та 49 маленьких одеситів. Найбільшу кількість пологів за тиждень прийняли медики міського пологового будинку №7, де побачили світ 39 немовлят.

В мерії запевняють, що усі міські пологові будинки Одеси забезпечені електроенергією, водою, теплом та в повному обсязі надають медичну допомогу вагітним, породіллям та новонародженим. Медичний персонал також перебуває на робочих місцях.

Популярні імена

У 2022 році українці досить креативно підходило до вибору імен для свої дітей. Так, одну з дівчинок назвали Джевеліна, а хлопчика — Нектарій.

За даними Міністерства юстиції України, у другому півріччі 2022 року найпопулярнішими жіночими іменами стали Анна, Анастасія, Вероніка, Софія, Олександра, Марія, Вікторія, Мілана, Соломія, Варвара, Єва. А от хлопчиків найчастіше називали Артем, Дмитро, Іван, Максим, Михайло, Данило, Владислав, Олександр, Андрій.

Нагадаємо, "Коментарі" писали, що на Одещині відкрили Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоплосківської громади. Це вже друга амбулаторія, яку відкрили в регіоні після повномасштабного вторгнення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися