Юні одеські гімнастки завоювали шість медалей всеукраїнського турніру

Одеситки завоювали дві золоті, три срібні та одну бронзову медаль на всеукраїнському турнірі зі спортивної гімнастики

Юні одеські спортсменки завоювали шість медалей на всеукраїнському турнірі зі спортивної гімнастики. Про це повідомили в прес-службі відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Змагання відбулися в Тернополі. Переможцями у багатоборстві стали 9-річна Олександра Дем'янова та 14-річна Марія Савченко. Срібні медалі в активі 9-річної Єви Рукодайної, 8-річної Аліни Лінчевської і 13-річної Влади Комар. Третє місце посіла 8-річна Юлія Глиба.

Також могла поборотися за нагороду Дар’я Вейса – у змаганнях за програмою "майстер спорту України", однак незадовго до старту турніру вона отримала травму.

Відзначимо, що всі спортсменки є вихованцями комплексної дитячо-юнацької спортшколи №10.

picture

Автор фото: Одеське відділення НОК

Як раніше повідомляв портал "Коментарі", одесити стали чемпіонами з юнацького фігурного катання в Україні. Вихованці спортшколи "Крижинка" 12-річна Ліка Бондар і 15-річний Артем Коваль завоювали дві золоті медалі на чемпіонаті України з фігурного катання, який проходив в Одесі.