9 медалей для Одещини: в Броварах пройшов чемпіонат України з плавання

Медалі завоювали двоє плавців та плавчинь з Одеської області

В рамках чемпіонату України з плавання, який проходив у місті Бровари, спортсмени з Одеської області завоювали 9 медалей. Плавці з Одещини вибороли 4 золоті, 3 срібних та 2 бронзові нагороди.

Про це повідомляє відділення НОК в Одеській області.

Вадим Науменко, завоював 3 медалі, з яких 2 були золотими, а 1 - срібною. Під керівництвом тренера Олександри Курбанової, Науменко він встановив новий рекорд України на дистанції 200 метрів комплексним стилем, з часом 2.00,43. Він покращив свій же рекорд на 0.05 секунди, але, не досяг олімпійського нормативу, який становить 1.57,84. Крім того, Вадим став чемпіоном на дистанції 100 метрів на спині, з результатом 56,17, що стало його особистим рекордом, а також здобув срібну медаль на 200-метрівці вільним стилем з часом 1.50,83.

17 річний Олексій Грабаров завоював 2 золоті та 2 срібні медалі. На дистанції 200 метрів на спині, він став чемпіоном з часом 2.02,18, а на  400-метрівці комплексним стилем, здобув золото з результатом 4.23,23. Олексій також став срібним призером на 200-метрівці комплексом з часом 2.05,33, а на 400-метрівці кролем з часом 4.05,10. На трьох з цих чотирьох медальних дистанцій плавець побив власні особисті рекорди.

Надія Біловенко, якій 15 років, також відзначилася на змаганнях. Під керівництвом тренерів Вадима Пенязенка та Олени Буцько, вона завоювала бронзову медаль на дистанції 100 метрів на спині з часом 1.05,97. Варто зазначити, що вона виконала норматив майстра спорту України. А Катерина Караніколова, 16-річна спортсменка, під керівництвом тренерів Олександри Курбанової та Ніни Бажанової, також зайняла третє місце на дистанції 50 метрів на спині з результатом 30,49.

Усього 203 спортсменів з шести міст України змагалися у 4-му всеукраїнському "Кубку Академії спорту" з плавання, що відбувся в Одесі. У змаганнях взяли участь представники 12 команд, зокрема, 6 одеських та 6 з інших міст.