Одесити завоювали шість медалей на чемпіонаті України з плавання

В активі юних одеських плавців три золотих і три срібних медалі юнацького чемпіонату України

Спортсмени збірної Одеської області завоювали шість медалей на юнацькому чемпіонаті України з плавання, який відбувся в Дніпрі. Про це повідомили у прес-службі відділення Національного Олімпійського комітету України в Одеській області.

Відкрила рахунок медалей збірної Одеської області Катерина Караніколова. Свою першу в кар'єрі золоту медаль юнацького чемпіонату України вона завоювала на дистанції 100 м на спині. На цій же дистанції серед юнаків Олексій Грабаров став срібним призером, поступившись супернику з Дніпра.

У другий день турніру Караніколова додала до скарбнички срібну нагороду на дистанції 50 м на спині. А Грабаров став чемпіоном України на 400-метрівці комплексним плаванням.

У заключний день змагань Караніколова піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу. А Грабаров став срібним призером на дистанції 200 м на спині.

За підсумками турніру Одеська область посіла друге місце в командному заліку.

Як раніше повідомляв портал "Коментарі", юні одеські гімнастки завоювали шість медалей всеукраїнського турніру.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!