Жителя Одещини затримали за пограбування пенсіонера на трициклі
![](/img/publications/880x586/uZzlCmnNAKeKlGaPJ6WOD9USC4lcpNzF.png)
За пограбування чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі
Спритний зловмисник, який пограбував літнього чоловіка на електричному трициклі, був оперативно затриманий поліцією. Правоохоронці вилучили у нього викрадену сумку та мобільний телефон, вартість яких становить 1900 гривень. Про це повідомляє ГУНП в Одеській області.
Подія трапилася вдень на вулиці Грушевського в Арцизі, коли зловмисник несподівано підійшов до 62-річного чоловіка та скоїв грабіж, завдавши майнового збитку. Потерпілий негайно повідомив поліцію, яка вивчила ситуацію та використала "гарячі сліди" для розшуку злочинця у його домі.
Фігурант отримав обвинувачення у викраденні майна в умовах воєнного стану. Суд вирішив тримати його під вартою. Якщо вину чоловіка буде доведено в суді, йому загрожує позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
Нагадаємо, раніше судимий за крадіжку та грабіж, зловмисник увірвався до будинку де знаходилась 17-річна одеситка. Чоловік почав погоджувати дівчині ножем після чого заправ її телефон та втік
Також поліцейські успішно затримали раніше судимого жителя Білгород-Дністровського району. Він проник до будинку односельчанки та викрав чотири мобільні телефони.
Крім того, на Одещині житель Білгород-Дністровського району побив та пограбував свою колишню дружину зустрівшись із нею на вулиці. За такі дії чоловіку загрожує до десяти років позбавлення волі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!